"SOBIESKI" ZWYCIĘŻA

"SOBIESKI" ZWYCIĘŻA

W hali sportowej Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego w Rumi, odbyła...
MISTRZYNIE "KOSZA"

MISTRZYNIE "KOSZA"

Dziewczęta z Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Rumi zwyciężyły w Powiatowej...
STYPENDIA ARTYSTYCZNE

STYPENDIA ARTYSTYCZNE

Muzycy, malarze, filmowcy i pisarze. Aż stu artystów otrzymało finansowe...
WIOSENNE PORZĄDKI

WIOSENNE PORZĄDKI

Wiosnę już czuć powietrzu ,a co za tym idzie, czas na pozimowe porządki....
"ÓSEMKA" WYGRYWA

"ÓSEMKA" WYGRYWA

W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 8 w Wejherowie, odbyły się Powiatowe...
21
Czwartek
Marzec 2019
Loading...
Poprzedni Marzec Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
25262728
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Benedykta, Lubomiry, Lubomira
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

SPORTOWO I ARTYSTYCZNIE

2019-02-25 12:15:20

Ferie się skończyły, a Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo Wychowawczych w Wejherowie uroczyście podsumował dwie tury zajęć organizowanych w tym czasie dla dzieci i młodzieży. Każdy uczestnik otrzymał prezent-niespodziankę.

W miniony piątek 22 lutego w auli Szkoły Podstawowej nr 6 odbyło się uroczyste podsumowanie "Artystycznych Ferii" organizowanych przez Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo- Wychowawczych. W ramach turnusu dzieci i młodzież korzystali między innymi z warsztatów wokalnych, zajęć techniki grafiki i linorytu oraz zajęć tanecznych. Swoje umiejętności oraz wykonane prace zaprezentowali podczas uroczystego podsumowania turnusu feryjnego. Zaproszeni goście obejrzeli dwa specjalne układy taneczne oraz zorganizowano mini wystawę grafik i linorytów. Każdy z uczestników "Artystycznych Ferii" otrzymał na zakończenie pamiątkowy dyplom oraz drobny upominek. Podziękowania odebrali także instruktorzy, którzy prowadzili zajęcia.

Wśród zaproszonych gości, oprócz dyrektora Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie Andrzeja Byczkowskiego i wicedyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych Marioli Błaszczuk, byli także: wicestarosta Jacek Thiel, członek Zarządu Powiatu – Ludwik Zegzuła i dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 w Wejherowie Piotr Litwin.

Tego samego dnia odbyło się także uroczyste podsumowanie sportowej część ferii, pod hasłem "Ferie na sportowo, bezpiecznie i zdrowo" skierowanej do starszej młodzieży, które odbywały się w hali sportowej PZS nr 1 w Wejherowie, gdzie przede wszystkim królowały gry zespołowe (siatkówka, koszykówka). Dodatkowo, przy współpracy z Siłownią "Apollo" odbyły się także zajęcia crossfit. Każdy uczestnik turnusu feryjnego otrzymał pamiątkową koszulkę.

W zakończeniu "Ferii na sportowo, bezpiecznie i zdrowo" udział wzięli między innymi: wicestarosta Jacek Thiel, dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie Katarzyna Bojke oraz dyrektora Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie Andrzeja Byczkowskiego.

qrator

foto: PZPOWPrzeczytaj również
Za ofiarność i odwagę otrzymali z rąk starosty wyróżnienae i specjalne podziękowania. Czwórka policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie została uhonorowana za działania ratujące...

2019-03-14 12:37:15

Jak znaleźć wartościowych pracowników z zagranicy, jakie wypełnić formalności i jak zweryfikować legalność ich pobytu w Polsce. Między innymi o tym rozmawiano w piątek podczas konferencji...

2019-03-11 11:20:33

Po trzy miesięcznym remoncie ponownie został uruchomiony Oddział Otolaryngologii w Szpitalu Specjalistycznym w Wejherowie. Wznowiono przyjmowanie pacjentów.

2019-03-07 22:22:12

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!