PAMIĘCI BITWY WARSZAWSKIEJ

PAMIĘCI BITWY WARSZAWSKIEJ

Ciekawa inicjatywa Gminnego Ośrodka Kultury w Luzinie. Z okazji setnej...
GRAJĄ PIŁKARZE

GRAJĄ PIŁKARZE

W trzeciej kolejce spotkań III ligi grupy II piłki nożnej, Gryf Wejherowo...
AKCJA "PRĘDKOŚĆ"

AKCJA "PRĘDKOŚĆ"

Przez cały piątek pomorscy policjanci prowadzić będą na drogach wzmożone...
ODBLASK TAJEMNICY

ODBLASK TAJEMNICY

Dla wszystkich, wierzących i niewierzących, dzieła sztuki inspirowane przez...
SAMOTNY SPACER MALUCHA

SAMOTNY SPACER MALUCHA

Wczoraj wczesnym rankiem pięcioletni chłopiec sam maszerował ulicą...
15
Sobota
Sierpień 2020
Loading...
Poprzedni Sierpień Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123456
imieniny:
Marii, napoleona, Stelii
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

SPORTOWO I ARTYSTYCZNIE

2019-02-25 12:15:20

Ferie się skończyły, a Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo Wychowawczych w Wejherowie uroczyście podsumował dwie tury zajęć organizowanych w tym czasie dla dzieci i młodzieży. Każdy uczestnik otrzymał prezent-niespodziankę.

W miniony piątek 22 lutego w auli Szkoły Podstawowej nr 6 odbyło się uroczyste podsumowanie "Artystycznych Ferii" organizowanych przez Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo- Wychowawczych. W ramach turnusu dzieci i młodzież korzystali między innymi z warsztatów wokalnych, zajęć techniki grafiki i linorytu oraz zajęć tanecznych. Swoje umiejętności oraz wykonane prace zaprezentowali podczas uroczystego podsumowania turnusu feryjnego. Zaproszeni goście obejrzeli dwa specjalne układy taneczne oraz zorganizowano mini wystawę grafik i linorytów. Każdy z uczestników "Artystycznych Ferii" otrzymał na zakończenie pamiątkowy dyplom oraz drobny upominek. Podziękowania odebrali także instruktorzy, którzy prowadzili zajęcia.

Wśród zaproszonych gości, oprócz dyrektora Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie Andrzeja Byczkowskiego i wicedyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych Marioli Błaszczuk, byli także: wicestarosta Jacek Thiel, członek Zarządu Powiatu – Ludwik Zegzuła i dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 w Wejherowie Piotr Litwin.

Tego samego dnia odbyło się także uroczyste podsumowanie sportowej część ferii, pod hasłem "Ferie na sportowo, bezpiecznie i zdrowo" skierowanej do starszej młodzieży, które odbywały się w hali sportowej PZS nr 1 w Wejherowie, gdzie przede wszystkim królowały gry zespołowe (siatkówka, koszykówka). Dodatkowo, przy współpracy z Siłownią "Apollo" odbyły się także zajęcia crossfit. Każdy uczestnik turnusu feryjnego otrzymał pamiątkową koszulkę.

W zakończeniu "Ferii na sportowo, bezpiecznie i zdrowo" udział wzięli między innymi: wicestarosta Jacek Thiel, dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie Katarzyna Bojke oraz dyrektora Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie Andrzeja Byczkowskiego.

qrator

foto: PZPOWPrzeczytaj również
W ostatnim czasie na całym Pomorzu znacznie zwiększyła się ilość osób zakażonych koronawirusem Sars-CoV-2. Codziennie diagnozowane są nowe przypadki. Chorych przybywa każdego dnia. Pojawiają się...

2020-08-12 13:38:59

Bardzo duży, skokowy przyrost zakażeń Sars-cov-2 w powiecie wejherowskim. Przez weekend  przybyło u nas aż 25 nowych przypadków koronawirusa. Tak duże przyrosty nie były jeszcze w naszym powiecie...

2020-08-10 12:57:06

W okresie wakacyjnym w placówkach oświatowych trwają remonty i modernizacje. Okres wakacyjny wykorzystuje Powiatowy Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych do budowy i montażu nowej windy.

2020-08-11 10:22:24

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!