123
Darii, Mateusza, Wawrzyńca

WYJAZDOWE ZWYCIĘSTWO

2019-03-26 10:31:09

Piłkarze ręczni KS Tytani Wejherowo wracają z kompletem punktów z Gniewu, gdzie po trudnym meczu pokonali tamtejszy Latocha Agropom. Wejherowianie wciąż są wiceliderem II ligi piłki ręcznej.

Mecz z niżej notowanym rywalem był dla żółto-czerwonych nadspodziewane trudny. Szczypiorniści z Gniewu potrafią grać w zaskakujący i trudny dla przeciwnika sposób. Występy znakomite przeplatają fatalnymi. W niedzielę rozegrali jednak całkiem dobry mecz i napsuli Tytanom sporo krwi.

Dla naszej drużyny liczyło się tylko zwycięstwo i z takim nastawieniem Tytani wyszli na boisko. Kluczem do sukcesu było narzucenie swojego stylu gry. W pierwszej połowie to się udało. Tytani wypracowali sobie przewagę i mądrze ją utrzymywali. Na przerwę schodzi z bezpiecznym prowadzeniem 19-13.

W drugiej połowie w szeregi naszej drużyny wkradło się rozprzężenie, które skwapliwie wykorzystali gospodarze. Mecz stał się dużo bardziej wyrównany i zacięty, a Latocha Agropom niebezpiecznie zbliżył się do Tytanów. Mecz stał się nerwowy. Na szczęście nasza ekipa opanowała sytuację na tyle, że nie pozwoliła na roztrwonienie całej wypracowanej mozolnie przewagi, ostatecznie zwyciężając różnica dwóch bramek.

W 22. kolejce spotkań II ligi piłki ręcznej Latocha Agropom Gniew przegrywa z KS Tytani Wejherowo 33:35 (13:19). Wejherowianie, z dorobkiem 57 pkt. Umocnili się na fotelu wicelidera. Do prowadzącego SKPR USAR Kwidzyn tracą 9 pkt.

Od przegranej rozpoczęli sezon 2021/2022 szczypiorniści KS Tytani Wejherowo. W pierwszym meczu nowego sezonu podejmowali na własnym parkiecie ekipę Kospel Gwardię Koszalin. Po zaciętym spotkaniu...

2021-09-20 11:17:32

Szczypiorniści Tytanów Wejherowo szlifują formę przed rozpoczęciem nowego sezonu rozgrywkowego. W ramach treningu zorganizowali u siebie mini turniej piłki ręcznej, w którym udział wzięły ekipy z...

2021-08-29 13:01:14

Po blisko trzech miesiącach niepewności poznaliśmy nazwisko nowego trenera szczypiornistów KS Tytani Wejherowo. Został nim jeden z założycieli klubu oraz wieloletni zawodnik – Robert Wicon.