MEDAL W BUDAPESZCIE

MEDAL W BUDAPESZCIE

W miniony weekend kadra Polskiego Związku Kickboxingu brała udział w...
RODZINNY RAJD

RODZINNY RAJD

Wejherowskie Towarzystwo Cyklistów zaprasza na rajd przygotowany specjalnie...
BREL W MUZEUM

BREL W MUZEUM

Piosenki Jacquesa Brela zagoszczą w Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki...
HISTORYCZNY RAJD ROWEROWY

HISTORYCZNY RAJD ROWEROWY

Propozycja nie tylko dla rowerowych maniaków. Gdański Oddział Instytutu...
MARSZ Z KIJKAMI

MARSZ Z KIJKAMI

Kilkuset zawodników, w różnym wieku, stawiło się na starcie zawodów z cyklu...
21
Wtorek
Maj 2019
Loading...
Poprzedni Maj Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Jana, Moniki, Wiktora
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

RZEMIEŚLNICY WYRÓŻNIENI

2019-04-19 09:43:58

Marszałek województwa pomorskiego i wojewoda pomorski wręczyli listy gratulacyjne najlepszym rzemieślnikom z Pomorza. Wśród nich znaleźli się także przedstawiciele naszego powiatu. Uroczystość, która organizuje Pomorska Izba Rzemieślnicza.

Wojewoda Dariusz Drelich i marszałek Mieczysław Struk uhonorowali specjalnymi gratulacjami przedsiębiorców odnoszących wybitne sukcesy zawodowe oraz aktywnie włączających się w działalność społeczną i charytatywną. Wyróżniono także laureatów konkursów branżowych – absolwentów szkół rzemieślniczych, którzy odnieśli sukcesy na arenie regionalnej, ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Listy gratulacyjne otrzymało łącznie 51 osób, szkół oraz przedsiębiorstw, które w 2018 roku zdobyły prestiżowe wyróżnienia, propagowały pracę rzemieślników, a część z nich udzielała się charytatywnie. Laureaci zostali wybrani z wąskiego grona rzemieślników z terenu województwa pomorskiego. Wśród wyróżnionych znaleźli się także przedstawiciele powiatu wejherowskiego.

Listy gratulacyjne odebrali: Sylwia Borowicka - Libor J.Lica Spółka Jawna Reda, Zbigniew Stencel - STENCEL Stolarstwo Wejherowo, Marek Czylkowski - Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Czylkowscy Rumia, Wojciech Hebel - "Hebel" S.C. Wojciech Piotr Hebel Rumia, Joanna Jakóbek - Artistic Hair Design Rumia, Henryk Mosiejko - Studio Fryzjerskie "HENRYK" Wejherowo.

Wyróżnienia wręczono w pięciu kategoriach. Pierwsza to rozwój i nowoczesność. Znaleźli się tu przedsiębiorcy, którzy mogą pochwalić się nowoczesną, prężnie działającą firmą i sukcesami odniesionymi w 2018 r., zaangażowani w działalność społeczną i charytatywną.

Listy gratulacyjne otrzymali także laureaci konkursów branżowych, a zdobyte przez nich wysokie miejsca są potwierdzeniem wielkiego talentu oraz pasji i zamiłowania do wykonywanego rzemiosła.

Trzecia kategoria to rzemieślnicy angażujący się w działalność szkoleniową, społeczną i charytatywną.

Wyróżnienia otrzymały też szkoły za przygotowanie z sukcesem uczniów do Otwartego Konkursu Międzyszkolnego Open Hair Cup 2018.

Ostatnia kategoria wyróżniała przedsiębiorców za wkład w rozwój samorządu gospodarczego i pielęgnowanie rzemieślniczych tradycji.

Uroczystość miała miejsce 15 kwietnia br. w Dworze Artusa w Gdańsku.

qrator

foto: @pomorskaizbaPrzeczytaj również
Konik na biegunach z 1860 roku, rowerek dziecięcy z roku 1890, a także zabawki z lat PRL czy okresu międzywojennego będzie można obejrzeć podczas wyjątkowej wystawy zabytkowych zabawek w Porcie...

2019-05-15 19:23:57

Najbliższy weekend w CH Auchan wypełni zabawa. Najmłodsi będą mogli wziąć udział w warsztatach kreatywnych, sesji fotograficznej oraz czytaniu. Wszystkie atrakcje zostały przygotowane z myślą o...

2019-05-20 11:05:39

Podczas najbliższych zajęć z cyklu Akademia Małych Odkrywców w Porcie Rumia Centrum Handlowe Auchan, będzie można poeksperymentować z kolorami. Najmłodsi odkryją dla siebie fascynujący świat barw.

2019-05-08 13:45:01

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!