ROADPOL SAFETY DAYS

ROADPOL SAFETY DAYS

Równolegle z Europejskim Tygodniem Mobilności, we wszystkich krajach...
V WEJHER CROSS GAMES

V WEJHER CROSS GAMES

Po raz piąty do Wejherowa przyjadą atleci, którzy wezmą udział w zawodach...
PRZYSTAŃ KAJAKOWA JUŻ DZIAŁA

PRZYSTAŃ KAJAKOWA JUŻ DZIAŁA

Po blisko dwóch latach od pozyskania dofinansowania, przystań kajakowa na...
NOWY RADIOWÓZ

NOWY RADIOWÓZ

Wejherowska drogówka otrzymała nowy pojazd służbowy. Od dziś na wyposażeniu...
TYDZIEŃ ZRÓWNOWAŻONEGO TRANSPORTU

TYDZIEŃ ZRÓWNOWAŻONEGO...

Rusza Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. Z tej okazji...
18
Sobota
Wrzesień 2021
Loading...
Poprzedni Wrzesień Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Ireny, Irminy, Stanisława
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz
Strona główna » Nauka

DZIEŃ NAUCZYCIELA - FOTO

2019-10-15 10:33:05

Dzień Edukacji Narodowej hucznie obchodzony prze władze Miasta i Powiatu. Jak co roku, oprócz licznych awansów, nagród i wyróżnień, nauczyciele, a także pracownicy oświatowej administracji i obsługi usłyszeli wiele ciepłych słów i gorących życzeń.

Powiatowe Obchody Dnia Edukacji Narodowej miały miejsce w Powiatowym Zespole Szkół nr 3 w Wejherowie. Starosta Gabriela Lisius podsumowała miniony rok w edukacji ponadpodstawowej i serdecznie podziękowała wszystkim pracownikom oświaty za trud i wysiłek wkładany w proces edukacji młodzieży. Zwracając uwagę na wiele sukcesów odnoszonych przez uczniów w rywalizacji sportowej i współzawodnictwie naukowym, wręczyła nagrody i wyróżnienia dla pedagogów.

Tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej był szczególny dla Powiatowego Zespołu Szkół nr 3, ponieważ w dniu 11 października został uroczyście przekazany szkole nowy sztandar na którym widnieje wizerunek Patrona PZS nr 3 – ks. Edmunda Roszczynialskiego.

W części artystycznej uczniowie zaprezentowali przedstawienie pt. Szkolne Dziady, a później odbył się pokaz musztry w wykonaniu uczniów klas mundurowych.

Miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej miały miejsce w Filharmonii Kaszubskiej. Uroczystości rozpoczęły się od wręczenia awansów i złożenia ślubowania przez Nawych nauczycieli mianowanych. Prezydent Krzysztof Hildebrandt, wyrażając uznanie i podziękowanie nauczycielom miejskich szkół podstawowych i przedszkoli, wręczał wyróżnienia i nagrody dla wyróżniających się pedagogów. Dyrektor Wejherowskiego Centrum Kultury Jolanta Rożyńska odczytała list gratulacyjny dla nauczycieli i pracowników szkół z okazji Dnia Edukacji Narodowej nadesłany przez Pomorskiego Kuratora Oświaty.

W części artystycznej, z kameralnym koncertem wystąpił Robert Janowski wraz z zespołem.

qrator

foto: Powiat Wejherowski, UM WejherowoPrzeczytaj również
W ostatnim dniu sierpnia, podczas skromnej uroczystości w Starostwie Powiatowym, odbyło się uroczyste ślubowanie i wręczenie aktów mianowania nauczycielom.

2021-09-02 12:03:29

Kolejny rocznik zakończył studia. W piątek blisko 40. absolwentów odebrało dyplomy ukończenia studiów socjologicznych. Na uroczystym wręczeniu dyplomów obecni byli Starosta Powiatu Puckiego...

2021-07-17 18:19:33

Uczniowie klasy IV Szkoły Podstawowej Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego w Wejherowie wywalczyli tytuł Mistrzów Świata w międzynarodowym finale konkursu Odysei Umysłu, który zakończył się na...

2021-06-01 08:42:10

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!