DRZEWKA BOŻONARODZENIOWE

DRZEWKA BOŻONARODZENIOWE

Za Kika dni w Lasach Państwowych rusza tradycyjna sprzedaż choinek –...
KASZUBSKIE ARCHIWUM

KASZUBSKIE ARCHIWUM

Projekt Kaszubski Spichlerz Pamięci dobiega końca. To p ionierskie...
PRZYJEŻDŻA MAMMOBUS

PRZYJEŻDŻA MAMMOBUS

Ostatnia tegoroczna tura bezpłatnych badań mammograficznych na terenie...
POLICYJNY POŚCIG

POLICYJNY POŚCIG

Niezatrzymanie siędo kontroli drogowej było początkiem nieszczęść...
PRAWKO ZOSTAJE W DOMU

PRAWKO ZOSTAJE W DOMU

Już od 5 grudnia poruszając się samochodem nie będziemy musieli wozić ze...
3
Czwartek
Grudzień 2020
Loading...
Poprzedni Grudzień Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123
imieniny:
Hilarego, Franciszki, Ksawery
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

MINI SIATKÓWKA CHŁOPCÓW

2020-02-26 12:43:07

W miniony piątek, w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 9 w Rumi, odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Siatkowej Chłopców. Zwycięzcami zawodów została drużyna ze Społecznej Szkoły Podstawowej z Przedszkolem w Dobrzewinie - Karczemkach.

Turniej odbył się 21 lutego br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 9 w Rumi. Wzięło w nich udział siedem drużyn reprezentujących szkoły podstawowe z terenu naszego powiatu, łącznie ponad 70 zawodników.

W pierwszej fazie zawodów ekipy zostały podzielone na dwie grupy, w których rywalizowano na zasadzie "każdy z każdym". Po dwie najlepsze drużyny awansowały do fazy drugiej, gdzie najpierw rozegrano mecze półfinałowe, a następnie mecz o pierwsze i o trzecie miejsce.

W finale drużyna Społecznej Szkoły Podstawowej z Przedszkolem w Dobrzewinie – Karczemkach grająca w składzie: Miłosz Boszko, Marcel Formella, Maksymilian Kostępski, Olivier Kozuch, Tymon Kukawka, Maksymilian Merchel, Marek Naczk, Maksymilian Pawłowski, Igor Stępka, Konrad Wroński, opiekun drużyny – Anna Bruchal, pokonałe ekipę swoich rówieśników ze Szkoły Podstawowej w Bolszewie.

Końcowa klasyfikacja zawodów:

  • 1. Społeczna Szkoła Podstawowa z Przedszkolem w Dobrzewinie - Karczemkach,
  • 2. Szkoła Podstawowa w Bolszewie,
  • 3. Szkoła Podstawowa nr 3 w Redzie,
  • 4. Szkoła Podstawowa nr 11 w Wejherowie,
  • 5. Szkoła Podstawowa w Lini,
  • 6. Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi,
  • 7. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzebielinie.

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Siatkowej Chłopców były jednocześnie eliminacją do Wojewódzkiego Półfinału w tej dyscyplinie sportu. Uczniowie z Dobrzewin-Karcxzaemek, jako mistrzowie powiatu, wywalczyli sobie prawo gry w tym turnieju, który w tym roku odbędzie się w Chwaszczynie.

Na zakończenie zespoły zostały nagrodzone statuetkami, medalami i dyplomami. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi.

opr. qrator

foto: PZPOWPrzeczytaj również
W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 9 w Rumi odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt, w których bezkonkurencyjne okazały się gospodynie. Ekipa ze SP nr 9 w Rumi...

2020-02-24 14:08:15

W hali sportowej Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Rumi, odbył się Finał Powiatowej Licealiady w Piłce Siatkowej Chłopców. Zawody te były jednocześnie eliminacją do Półfinału Wojewódzkiego w tej...

2019-04-01 11:56:11

W hali sportowej Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Rumi, odbył się Finał Powiatowej Licealiady w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Bezapelacyjne zwycięstwo odniosła w nich ekipa gospodyń turnieju, PZS nr...

2019-03-31 15:51:41

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!