31
Anieli, Juliana, Przemysława

WKS GRYF POWRACA

2020-02-28 14:02:51

Kończy się zimowa przerwa. Czas na powrót na II ligowe boiska. W najbliższą sobotę piłkarze WKS Gryf Wejherowo rozpoczną niezwykle trudne zadanie. Będą bić się o pozostanie na poziomie II ligi. Pierwszy mecz stoczą na wyjeździe z Resovią.

Wśród kibiców panuje ostrożny optymizm. W trakcie przerwy w rozgrywkach była czas na transfery, trening i rozgrywanie meczów kontrolnych. Sparingi wypadły całkiem nieźle. Żółto-czarni odnieśli cztery zwycięstwa: ze Stolemem Gniewino 2:0, Radunią Stężyca 2:1, Bałtykiem Gdynia 4:0 i Gwardią Koszalin 4:2, jeden remis z Olimpią Grudziądz 2:2 i jedną porażkę z Concordią Elbląg 0:4.

Gryf Wejherowo aktualnie zajmuje ostatnie, osiemnaste miejsce z dorobkiem 9 punktów. Piłkarzy czeka zatem niezwykle trudne zadanie aby przesunąć się z ostatniego miejsca na pozycję powyżej strefy spadkowej. Pierwsza okazja na poprawę bilansu punktowego będzie już jutro.

W sobotę 29 lutego o godzinie 14:00 w Rzeszowie, w ramach 21. Kolejki meczów o mistrzostwo II ligi piłki nożnej, tamtejsza Resovia podejmie WKS Gryf Wejherowo. Trzymamy kciuki za żółto-czarnych.

W ostatnim, zaległym meczu tej jesieni, Gryf Wejherowo zremisował na wyjeździe z Kotwicą Kołobrzeg. Na trudnym terenie nasi piłkarze wywalczyli bardzo potrzebny, jeden punkt. Wlewa to nieco...

2020-11-23 10:36:22

Zaległym, wyjazdowym meczem z Kotwicą Kołobrzeg pożegnamy piłkarską jesień w 2020 roku. W najbliższą sobotę Gryf Wejherowo rozegra zaległe spotkanie 11. kolejki III ligi piłki nożnej.

2020-11-19 10:31:30

Sukcesem zakończył się sobotni, wyjazdowy mecz III ligi piłki nożnej Gryfu Wejherowo. Żółto-czarni pokonali na wyjeździe Sokół Kleczew 2:1. Dzięki zwycięstwu Gryf znacznie przybliżył się do...