31
Eweliny, Jana, Pawła

WICELIDER MOCNIEJSZY

2020-03-01 13:47:05

Wielkie emocje na boisku, emocjonująca walka i minimalna porażka Tytanów. Wejherowscy szczypiorniści przegrali na własnym parkiecie 31:34 z MKS Nielba Wągrowiec. Wynik meczu ważył się praktycznie aż do ostatnich minut spotkania.

Wicelider z Wągrowca miał w Wejherowie niezwykle trudną przeprawę. Goście z pewnością spodziewali się łatwych punktów w meczu z beniaminkiem, który dodatkowo od początku rozgrywek okupuje ostatnią pozycję w tabeli. Tymczasem na parkiecie nie było widać różnicy w umiejętnościach.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Przez większość czasu gra toczyła się bramka za bramkę. Nikomu nie udało odskoczyć na kilka bramek i narzucić swoich warunków. Niesieni dopingiem kibiców Tytani wygrali pierwszą połowę 19:18.

W drugiej odsłonie na parkiecie nadal trwałą walka. Między zawodnikami i ławkach trenerskich aż iskrzyło. Czas mijał, a wynik cały czas był niepewny. Końcówka była bardzo nerwowa, a w niej nieco więcej zimnej krwi wykazali goście, którzy ostatecznie pokonali Tytanów. Pomimo porażki nasi szczypiorniści pokazali charakter i wielkie serce do gry. Dali z siebie wszystko i przegrali w sportowej walce, a to wstydu im nie przynosi.

W 15. Kolejce spotkań I ligi piłki ręcznej KS Tytani Wejherowo przegrywają na własnym boisku z MKS Nielba Wągrowiec 31:34 (19:18).

Kierowcy powinni wzmóc czujność. Ruszają prace drogowe związane z budową nowego łącznika drogowego pomiędzy ulicami: Sucharskiego i Strzelecką. Będzie to czasowo powodować utrudnienia dla...