123456
Jakuba, Stefana, Romy

GRYF PRZEGRYWA Z BŁĘKITNYMI

2020-06-14 13:08:13

Walczyli ambitnie ale nie sprostali przeciwnikowi. Sami sprokurowali sobie dwa rzuty karne, które goście ze Stargardu zamienili na bramki. Powoli trzeba żegnać się z II ligą. Dobre chęci młodego zespołu to za mało.

Piłkarze Gryfa weszli w mecz odważnie. W pierwszej połowie prowadzili otwartą grę i nie ustępowali przeciwnikowi. Mecz był wyrównany, obu drużynom udało się wypracować kilka okazji strzeleckich, lecz żadne bramki nie padły.

W drugiej połowie Błękitni jeszcze podkręcili tempo i zaczęli spychać żółto-czarnych do defensywy. Gryfici bronili się jednak dzielnie i długo nie pozwalali wbić sobie bramki, próbując szukać swojej szansy w kontrataku. W 70 minucie bramkarz Gryfa popełnił błąd wdając się w niepotrzebny drybling z napastnikiem Błękitnych. Ratując sytuację faulował, a sędzia bez wahania zarządził rzut karny dla gości. Pewnym egzekutorem był Wojciech Fadecki. Goście szybko postanowili pójść za ciosem i rzucili się do ataku. Kilka minut później przy kolejnej groźnej akcji obrona Gryfa nie poradziła sobie i kolejny raz faulowany był piłkarz gości. Sędzia ponownie zarządził „jedenastkę” i kolejny raz pewnym egzekutorem był Wojciech Fadecki.

Kolejny stracony gol podłamał gospodarzy, co w kolejnych minutach zaowocowało trzecią bramką dla Błękitnych. W 78 minucie spotkania Gryf przegrywał 0:3 po strzale Mateusza Bochniaka. W tym momencie goście byli już pewni swego. Gryfa stać było jedynie na strzelenie honorowego gola. Dokonał tego w 87 minucie  Nikodem Sroka.

W meczu 25. kolejki spotkań o mistrzostwo II ligi piłki nożnej Gryf Wejherowo przegrywa na swoim boisku z Błękitnymi Stargard 1:3 (0:0). Goście wygrali zasłużenie. Gryf pomimo ambitnej gry nie był w stanie ustrzec się błędów, a piłkarsko odstawał.

W ostatnim, zaległym meczu tej jesieni, Gryf Wejherowo zremisował na wyjeździe z Kotwicą Kołobrzeg. Na trudnym terenie nasi piłkarze wywalczyli bardzo potrzebny, jeden punkt. Wlewa to nieco...

2020-11-23 10:36:22

Zaległym, wyjazdowym meczem z Kotwicą Kołobrzeg pożegnamy piłkarską jesień w 2020 roku. W najbliższą sobotę Gryf Wejherowo rozegra zaległe spotkanie 11. kolejki III ligi piłki nożnej.

2020-11-19 10:31:30

Sukcesem zakończył się sobotni, wyjazdowy mecz III ligi piłki nożnej Gryfu Wejherowo. Żółto-czarni pokonali na wyjeździe Sokół Kleczew 2:1. Dzięki zwycięstwu Gryf znacznie przybliżył się do...