123456
Elwiry, Hipolita, Radosławy

POŻEGNANIE Z II LIGĄ

2020-07-26 20:55:10

W ostatniej kolejce II ligi piłki nożnej Gryf Wejherowo został rozbity na wyjeździe przez Elanę Toruń. Żółto-czarni zakończyli sezon porażką 0:6, zajmując ostatnie miejsce w tabeli. Nowy sezon rozpoczną w III lidze.

W Toruniu spotkali się spadkowicze. Już przed meczem było wiadomo, że obie ekipy żegnają się z II ligą. Chodziło tylko o styl pożegnania.

Gospodarze stanęli na wysokości zadania i zdeklasowali Gryf. Elana bardzo szybko, bo już w 6 minucie zdobyła pierwszą bramkę, a potem rozpoczęła festiwal strzelecki. Gospodarze bramki zdobywali kolejno w 14, 27, 31, 33 minucie pierwszej połowy. Elena niepodzielnie panowała na boisku. Nasi pikarze byli o klasę gorsi i nie mieli żadnych argumentów aby przeciwstawić się bojowo nastawionym gospodarzom.

W drugiej połowie padła tylko jedna bramka dla gospodarzy, których trener zaczął wprowadzać na boisko rezerwowych graczy i tylko dlatego licznik bramek zdobytych przez gospodarzy zatrzymał się na liczbie sześć. Gryf nadal stanowił wyłącznie tło dla piłkarzy Elany.

W 34. kolejce II ligi piłki nożnej Gryf Wejherowo przegrywa na wyjeździe z Elaną Toruń 0:6 (0:5). Gryf zajmuje ostatnie miejsce w tabeli spada do III ligi. Spadkowiczem, pomimo zwycięstwa, jest także Elana Toruń.

Od wyjazdowego zwycięstwa rozpoczął Gryf Wejherowo swój start w III lidze piłki nożnej. Żółto-czarni nie bez trudności pokonali Górnika Konin i wracają do domu z kompletem punktów. Drużyna,...

2020-08-09 18:53:20

W pierwszy weekend sierpnia rozpoczęły się rozgrywki II ligi piłki nożnej grupy 2 w której od sezonu 2020/2021 występuje WKS Gryf Wejherowo, po spadku z II ligi. Żółto-czarni swój pierwszy mecz...