31
Felicji, Roberta, Sławy

GRYF ROZGROMIONY

2020-09-03 11:31:40

W zaległym meczu III ligi piłki nożnej jaki odbył się we środę 2 września, Gryf Wejherowo podejmował na swoim boisku Elanę Toruń. Goście dali żółto-czarnym surową lekcję piłki nożnej, gromiąc gospodarzy aż 4:0.

Mecz wzbudzał duże zainteresowanie, ponieważ w bezpośrednim pojedynku spotkali się dwaj spadkowicze z II ligi. Pierwotnie to spotkanie miało się odbyć w pierwszej kolejce spotkań III ligi II grupy piłki nożnej 1 sierpnia. Powodem przełożenia spotkania był fakt, że zaledwie kilka dni wcześniej obie drużyny rywalizowały ze sobą w rozgrywkach II ligi. Obie ekipy potrzebowały trochę czasu na odpoczynek i przygotowanie się do rozgrywek w III lidze.

Mecz rozpoczął się o godzinie 17:00 i od początku zarysowała się przewaga przyjezdnych. Elana już w 15 minucie wyszła na prowadzenie wykorzystując rzut karny podyktowany za zagranie ręką w polu karnym Gryfa. Szybko zdobyta bramka dodatkowo nakręciła gości, którzy podwyższyli wynik spotkania w 37 minucie. Tuż przed przerwą goście dołożyli jeszcze gola „do szatni” i do przerwy Gryf przegrywał z Elaną 0:3.

Po zmianie stron goście kontrolowali przebieg meczu i nie pozwalali żółto-czarnym na przejęcie  inicjatywy. Zresztą nasi piłkarze wyraźnie byli przybici niekorzystnym wynikiem i nie bardzo potrafili znaleźć sposób na przejęcie inicjatywy i odrabianie strat. Goście grali uważnie ale nie rezygnowali ze zdobywania dalszych bramek. Ta sztuka udała im się w 64 minucie. Do końca spotkania wynik już nie uległ zmianie.

W zaległym meczu pierwszej kolejki II grupy III ligi piłki nożnej Gryf Wejherowo przegrywa na własnym boisku z Elaną Toruń 0:4 (0:3).

W ostatnim, zaległym meczu tej jesieni, Gryf Wejherowo zremisował na wyjeździe z Kotwicą Kołobrzeg. Na trudnym terenie nasi piłkarze wywalczyli bardzo potrzebny, jeden punkt. Wlewa to nieco...

2020-11-23 10:36:22

Zaległym, wyjazdowym meczem z Kotwicą Kołobrzeg pożegnamy piłkarską jesień w 2020 roku. W najbliższą sobotę Gryf Wejherowo rozegra zaległe spotkanie 11. kolejki III ligi piłki nożnej.

2020-11-19 10:31:30

Sukcesem zakończył się sobotni, wyjazdowy mecz III ligi piłki nożnej Gryfu Wejherowo. Żółto-czarni pokonali na wyjeździe Sokół Kleczew 2:1. Dzięki zwycięstwu Gryf znacznie przybliżył się do...