123456
Franciszka, Kseni, Maksymiliana

TYTANI NA TARCZY

2020-09-20 18:15:47

Od porażki w Gdańsku rozpoczęli sezon 2020/2021 piłkarze ręczni KS Tytani Wejherowo. Pierwszym przeciwnikiem naszych szczypiornistów byli zawodnicy NLO SMS ZPRP Gdańsk.

Spotkanie było twarde i zacięte. Początek w wykonaniu Tytanów był bardzo dobry. W pierwszych minutach to wejherowianie wyszli na prowadzenie i je utrzymywali. W miarę upływu czasu gospodarze wyraźnie zaczęli się rozkręcać, postawili szczelną obronę i skutecznie atakowali. Pozwoliło im to uzyskać kilkubramkową przewagę, którą skutecznie bronili. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem SMS ZPRP Gdańsk 17:10.

Druga połowa była zacięta i bardzo wyrównana. Tytani próbowali zmniejszać stratę do gości ale ci skutecznie siębronili. Nasi szczypiorniści grali bardzo ambitnie ale nie wystarczyło to do odrobienia strat. Mecz zakończył się wyraźnim zwycięstwem gospodarzy 33:27.

W pierwszej kolejce I ligi piłki ręcznej KS Tytani Wejherowo ulegli na wyjeździe ekipieSMS ZPRP Gdańsk 27:33 (10:17).

W ramach 8. kolejki spotkań o mistrzostwo I ligi piłki ręcznej Tytani Wejherowo podejmą w najbliższą sobotę na własnym boisku wicelidera MKS Grudziądz. Mecz odbędzie się bez udziału publiczności.

2020-11-20 13:52:51

W sobotę, po niezwykle zaciętym i wyrównanym meczu szczypiorniści KS Tytani Wejherowo minimalnie przegrali z MKS Grudziądz 26:28. Końcowy wynik ważył się dosłownie do ostatnich sekund meczu....

2020-11-23 11:02:59

Obie nasze ligowe drużyny piłki ręcznej rogrywały w niedzielę swoje mecze i obie zanotowały porażki. Panowie ulegli na wyjeździe MKS Nielba Wągroiec, a panie na własnym boisku musiały uznać...