123456
Emmy, Flory, Romana

WRESZCIE WYGRANA

2020-10-03 22:06:48

Po serii porażek ligowych, wreszcie zwycięstwo. W 10. kolejce spotkań III ligi piłki nożnej Gryf Wejherowo pokonuje na własnym boisku KP Starogard Gdański 2:1. Na punkty trzeba było czekać aż cztery kolejki.

Długo czekaliśmy na wygraną Gryfu w meczu ligowym. Po czterech kolejnych porażkach wreszcie zwycięstwo. Żółto-czarni zagrali odważnie i skutecznie. Szczególnie pierwsza połowa pokazała drzemiący w naszej drużynie potencjał, który zaowocował dwoma bramkami. Najpierw w 34 minucie na listę strzelców wpisał się Tomasz Panek, a później, już w doliczonym czasie gry pierwszej połowy, gola zdobył Sebastian Kowalski.

Taki obrót sprawy nieco zaskoczył gości, którzy po przerwie starali się odwrócić losy spotkania. Gryf grał jednak rozważnie i uważnie bronił dostępu do swojej bramki. KP Starogard był w stanie zdobyć jedynie bramkę kontaktową, co stało się w 72 minucie meczu. Było jednak już za późno aby wydrzeć zwycięstwo z rąk gospodarzy.

W 10. kolejce spotkań 2 grupy III ligi piłki nożnej, w sobotę 3 października 2020 r., Gryf Wejherowo pokonuje na własnym boisku KP Starogard Gdański 2:1 (3:0). Wejherowianie uczynili pierwszy krok do wyrwania się ze strefy spadkowej. Wprawdzie z dorobkiem 10 punktów zajmują aktualnie miejsce 19 ale mają zaledwie 1 punkt straty do drużyn znajdujących się powyżej strefy spadkowej.

opr. qrator

W ostatnim, zaległym meczu tej jesieni, Gryf Wejherowo zremisował na wyjeździe z Kotwicą Kołobrzeg. Na trudnym terenie nasi piłkarze wywalczyli bardzo potrzebny, jeden punkt. Wlewa to nieco...

2020-11-23 10:36:22

Zaległym, wyjazdowym meczem z Kotwicą Kołobrzeg pożegnamy piłkarską jesień w 2020 roku. W najbliższą sobotę Gryf Wejherowo rozegra zaległe spotkanie 11. kolejki III ligi piłki nożnej.

2020-11-19 10:31:30

Sukcesem zakończył się sobotni, wyjazdowy mecz III ligi piłki nożnej Gryfu Wejherowo. Żółto-czarni pokonali na wyjeździe Sokół Kleczew 2:1. Dzięki zwycięstwu Gryf znacznie przybliżył się do...