123
Kryspiny, Norberta, Sabiny

DOTKLIWA PORAŻKA TYTANÓW

2020-10-11 18:40:57

Surową lekcję odebrali szczypiorniści Tytanów Wejherowo, którzy na własnym boisku przegrali z SPR GKS Autoinwest Żukowo. Żółto-czerwoni tylko przez pierwsze piętnaście minut meczu byli równorzędnym przeciwnikiem dla ekipy z Żukowa. Później był to mecz do jednej bramki.

Do 15 minuty mecz był wyrównany. Jedna i druga drużyna wychodziły na prowadzenie, a wynik oscylował wokół remisu. Od stanu 8:8  lekką przewagę zaczęli osiągać goście, którzy wypracowali sobie kilkubramkową przewagę. Tytani kompletnie stracili skuteczność i do końca pierwszej połowy rzucili jeszcze zaledwie 3 bramki, przy 9 które w tym samym czasie zdobyli goście z Żukowa.

Druga połowa nie przyniosła przełomu. GKS nadal miał przewagę, a Tytani nie byli w stanie zniwelować straty. Co więcej, goście sukcesywnie powiększali przewagę i tak było aż do końca spotkania, które Tytani przegrali różnicą aż 16 "oczek".

W meczu 4. kolejki I ligi piłki ręcznej w sobotę 10 października Tytani Wejherowo –przegrywają na własnym boisku z SPR GKS Autoinwest Żukowo 22:38 (11:17) i wciąż pozostają jedynym zespołem który nie zdobył punktu w sezonie 2020/2021.

Minimalną przegraną naszych pań zakończył się sobotni mecz 6. kolejki II ligi piłki ręcznej w którym szczypiornistki KS Tytani Wejherowo zmierzyły się z ekipą GUKS Drwęca Lubicz.

2020-11-29 21:05:50

Nierówna gra Tytanów zdecydowała o porażce na wyjeździe. W meczu I ligi piłki ręcznej nasi szczypiorniści ulegli w Kwidzynie tamtejszemu USAR-owi i wciąż pozostają jedyną drużyną bez zwycięstwa.

2020-11-29 14:13:18

Nasi szczypiorniści i szczypiornistki w najbliższą sobotę rozegrają swoje kolejne mecze ligowe. Zarówno panie jak i panowie powalczą o pierwsze punkty w tym sezonie rozgrywkowym.