DOTACJE PRZYZNANE

DOTACJE PRZYZNANE

Umowy na realizację zadań publicznych na rzecz mieszkańców, przez...
UWAGA - KOMUNIKAT!

UWAGA - KOMUNIKAT!

W związku z wystąpieniem ogniska wirusa wysoce zjadliwej grypy typ H5N8 u...
KAMERA TERMOWIZYJNA

KAMERA TERMOWIZYJNA

Nowy sprzęt trafił w ręce strażaków. Dzięki wsparciu miasta, Ochotnicza...
DLA KOGO GRYF LITERACKI?

DLA KOGO GRYF LITERACKI?

Aż 34. tytuły książkowe już zostały zgłoszone do konkursu Gryf Literacki,...
NOWY ŁACZNIK DROGOWY

NOWY ŁACZNIK DROGOWY

W ramach projektu Rewitalizacja Śródmieścia Wejherowa, powstanie nowe...
26
Piątek
Luty 2021
Loading...
Poprzedni Luty Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1234567
imieniny:
Bogumiła, Eweliny, Mirosława
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz
Strona główna » Nauka

NOWY PARTNER KPSW

2021-01-20 10:23:49

Kaszubsko-Pomorska Szkołą Wyższa uatrakcyjnia ofertę edukacyjną i pozyskuje do współpracy kolejną instytucję. Oficjalnym partnerem uczelni zostało Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział w Gdańsku.

Współpraca będzie polegała m.in. na wymianie doświadczeń, wspólnych projektach edukacyjnych czy wsparciu w zakresie opracowywania praktycznych programów studiów. Najwięcej na współpracy skorzystają słuchacze studiów podyplomowych o kierunku kadry i płace oraz innych podyplomowych kierunków ekonomiczno-managerskich.

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce to najstarsza i największa polska organizacja skupiająca przedstawicieli środowiska zawodowego związanego z rachunkowością i finansami, działająca od 1907 roku. Prowadzi działalność poprzez 25 oddziałów okręgowych na terenie całego kraju. Stowarzyszenie jednoczy i zrzesza osoby wykonujące zawód księgowego oraz zawody pokrewne związane z rachunkowością – w trosce o umożliwienie im pozyskiwania wiedzy i umiejętności oraz doskonalenia kwalifikacji niezbędnych dla wykonywania zawodu zgodnie z przepisami powszechnie obowiązującego prawa, profesjonalnymi standardami, dobrą praktyką i zasadami etycznymi oraz przy poszanowaniu interesu publicznego.

Studia podyplomowe ze specjalności kadry i płace w Kaszubsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Wejherowie skierowane są do osób z wykształceniem wyższym (licencjat, mgr) przygotowujących się do podjęcia pracy  w działach kadrowo-płacowych oraz osób pracujących w innych działach, które w swojej pracy wykorzystują podstawową wiedzę z tego zakresu.

Porozumienie partnerskie o współpracy pomiędzy Kaszubsko-Pomorską Szkołą Wyższą w Wejherowie a Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce Oddział w Gdańsku, zostało podpisane we wtorek 19 stycznia br. w siedzibie uczelni.

Tomasz Magulski

tomasz.magulski@tubawejherowa.plPrzeczytaj również
Niedługo rozpocznie się szeroko zakrojona inwestycja budowlana. Czeka nas rozbudowa i nadbudowa budynku Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie. Połowa inwestycji zostanie sfinansowana ze...

2021-02-03 09:25:18

Decyzją rządu, uczniowie klas I-III szkół podstawowych 18 stycznia wracają do nauki stacjonarnej. Dla bezpieczeństwa dzieci oraz kadry nauczycielskiej przygotowano wytyczne sanitarne dotyczące...

2021-01-12 10:21:00

Powrót dzieci do szkół po feriach zimowych wciąż niepewny. Tymczasem rząd rozpoczyna zakrojone na szeroką skalę badania przesiewowe nauczycieli w kierunku Sars-CoV-2. O szczepieniach nauczycieli...

2021-01-10 15:16:41

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!