Data publikacji:

Znaleziono 17 artykułów z kategorii "Wszystkie"

2020-10-25 19:39:19 | komentarze () | Sporty walki

"BRĄZOWA" AGATA

Najlepsi polscy kadeci i kadetki walczyli w Mistrzostwach Polski w Judo, organizowanych w ramach XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Walcząca w zawodach wejherowianka Agata Syska zdobyła brązowy medal, zajmując trzecie miejsce w swojej kategorii wagowej.

2020-01-04 22:03:48 | komentarze () | Osobowość sportowa roku

STENKA WYRÓŻNIONA

Poznaliśmy najlepszych sportowców pomorskich roku 2019. Podczas uroczystej gali w River Style Hotel & SPA w Redzie w dniu 3 stycznia 2020 r. wręczono nagrody i wyróżnienia w plebiscycie sportowym "Dziennika Bałtyckiego", przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego, Pomorskim Zrzeszeniem LZS i Pomorskim Związkiem Piłki Nożnej.

2019-11-25 10:07:03 | komentarze () | Sporty walki

BRĄZ JUDOCZKI

Swój pierwszy medal dużej, międzynarodowej imprezy w rywalizacji wśród juniorów młodszych wywalczyła Agata Syska. W zakończonym w ten weekend turnieju judo - Tiger CUP - Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy, będące jednocześnie zawodami z cyklu Pucharu Polski Juniorów i Juniorów Młodszych, wywalczyła brąz.

2019-03-13 13:20:20 | komentarze () | Bal sportu

SPORTOWE NAGRODY

W naszym powiecie mamy wielu znakomitych sportowców, którzy osiągają wybitne sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. Wśród nich są także medaliści mistrzostw europy i świata. Ich osiągnięcia nie byłyby możliwe bez współpracy z wybitnymi trenerami i szkoleniowcami. Dopiero działając wspólnie możliwe jest osiągnięcie spektakularnych wyników. Z naszych zawodników i trenerów możemy być dumni.

2018-09-06 13:18:43 | komentarze () | Nauka

NOWA HALA "SAMOCHODÓWKI"

Na tę chwilę niecierpliwie czekali nie tylko uczniowie ale i sportowcy zrzeszeni w licznych klubach sportowych na terenie miasta. Wraz z inauguracją roku szkolnego 2018/2019, do użytku została przekazana nowa hala sportowa wybudowana przy Powiatowym Zespole Szkół nr 4 w Wejherowie.

2018-06-12 11:01:40 | komentarze () | Sporty walki

ZŁOTO AGATY

Udany powrót na matę. W pierwszym turnieju po wyleczeniu kontuzji Agata Syska trenująca w UKS Team Dragon sięgnęła po złoto. Sukces tym większy, że wszystkie swoje przeciwniczki pokonała przed czasem.

2017-11-20 11:18:38 | komentarze () | Sporty walki

AGATA NIE ZWALNIA TEMPA

Nasz utalentowana judoczka Agata Syska wciąż wysokiej formie. Podczas XXVII Turnieju im. Antoniego Reitera nie miała sobie równych wśród rówieśniczek i w pięknym stylu wywalczyła złoty medal w swojej kategorii wagowej.

2017-10-17 12:36:27 | komentarze () | Sporty walki

SREBRNA MŁODZICZKA

Wspaniały sukces młodej wejherowskiej judoczki. W pięknym stylu Agata Syska, trenująca na co dzień w KS AZS-AWFiS Gdańsk, na Mistrzostwach Polski Młodziczek w Judo wywalczyła srebrny medal.

2017-03-20 15:31:58 | komentarze () | Sporty walki

BRĄZ PUCHARU POLSKI

Agata Syska, utalentowana wejherowska judoczka wraca z Międzynarodowego Pucharu Polski Młodzików w Judo z brązowym medalem. To kolejne trofeum wywalczone przez młodą zawodniczkę trenującą w UKS Team Dragon w Wejherowie.

2017-03-02 10:55:33 | komentarze () | Sport

NAJLEPSI TRENERZY I SPORTOWCY

We wtorek 28 lutego 2017 r. w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. króla Jana III Sobieskiego w Wejherowie po raz siódmy zostały wręczone nagrody dla sportowców i trenerów z Powiatu Wejherowskiego, którzy w 2016 r. osiągnęli wysokie wyniki w krajowym oraz międzynarodowym współzawodnictwie sportowym.