Data publikacji:

Znaleziono 45 artykułów z kategorii "Wszystkie"

2020-03-09 11:45:26 | komentarze () | Sporty walki

ZAWODY KARATE

W minione weekend w Wejherowie królowało karate tradycyjne. W sobotę odbywał się Pomorski Turniej Karate Tradycyjnego, a w niedzielę Przedszkolandia, w której rywalizowali najmłodsi.

2020-01-09 10:53:51 | komentarze () | Piłka nożna

ZAWODY FUTSALOWE

Dziewczęta z "Elektryka" najlepsze w futsalu. Podczas rozegranej Powiatowej Licealiadzie zajęły pierwsze miejsce i tym samym wywalczyły tytuł mistrzyń powiatu.

2019-12-17 09:18:40 | komentarze () | Nauka

EDUKACJA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Nowa pracownia wyposażona w nowoczesny sprzęt. Wejherowski "Elektryk" wyznacza nowe standardy szkolnictwa zawodowego w branży układów mechanicznych w elektrowniach jądrowych. Wczoraj odbyło się uroczyste oddanie do użytku nowej pracowni.

2019-12-12 13:25:33 | komentarze () | Piłka ręczna

NIEWIELE ZABRAKŁO…

Tuż za podium uplasowała się ekipa Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w z Wejherowa, która uczestniczyła w Wojewódzkim Finale XX Licealiady w Piłce Ręcznej Chłopców. Zawody odbywały się we wtorek 10 grudnia br. w Wejherowie.

2019-12-05 10:54:27 | komentarze () | Piłka ręczna

ZWYCIĘSKI "ELEKTRYK"

Młodzi szczypiorniści "Elektryka" zwyciężyli w Półfinale Wojewódzkiej Liealiady w Piłce Ręcznej Chłopców. Teraz przed nimi start w Wojewódzkim Finale. Trzymamy kciuki.

2019-12-03 09:17:49 | komentarze () | Tenis stołowy

NAJLEPSZE W WOJEWÓDZTWIE

Najlepsze w województwie. Ekipa dziewcząt Powiatowego Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie zwyciężyła w finale Wojewódzkiej Licealiady w Drużynowym Tenisie Stołowym. Zawody rozegrano w Wejherowie.

2019-11-27 10:02:38 | komentarze () | Piłka ręczna

LICEALIADA W PIŁCE RĘCZNEJ

W dniach 25 – 26 listopada w hali sportowej Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 w Wejherowie rozegrano Powiatową Licealiadę w Piłce Ręcznej Chłopców i Dziewcząt. Impreza była także eliminacją do Wojewódzkiego Półfinału w tej dyscyplinie sportu. W tych zawodach powiat wejherowski reprezentować będą dziewczęta z "samochodówki" i chłopcy z "elektryka".

2019-10-22 08:39:48 | komentarze () | Pozostałe sporty

BADMINTONOWA LICEALIADA

Uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Wejherowie okazali się najlepszą drużyną badmintonową. Podczas Powiatowej Licealiady ekipa "Elektryka" gładko pokonała swoich rówieśników z Redy.

2019-06-14 08:55:41 | komentarze () | Nauka

NOWA JAKOŚĆ W "ELEKTRYKU"

Wielki dzień dla Powiatowym Zespole Szkół nr 2 w Wejherowie. Wczoraj uroczyście oddano do użytku kompleks 7 pracowni zawodowych, które służyć będą uczniom. Była to jedna z najbardziej kosztownych inwestycji Powiatu Wejherowskiego w szkolnictwo ponadpodstawowe.

2019-03-07 22:33:31 | komentarze () | Sporty walki

TURNIEJ KARATE

Jeśli interesują cię japońskie sztuki walki, przyjdź w najbliższą sobotę do hali sportowej PZS nr 2 w Wejherowie i kibicuj podczas Pomorskiego Turnieju w Karate Tradycyjnym, jaki organizuje Karate Klub Wejherowo.