Data publikacji:

Znaleziono 13 artykułów z kategorii "Wszystkie"

2018-09-06 13:28:45 | komentarze () | Piłka ręczna

TYTANI PRZED SEZONEM

W połowie września piłkarze ręczni rozpoczną kolejny II ligowy sezon. Tytani Wejherowo sprawdzą swoją formę w turnieju towarzyskim w najbliższy weekend, gdzie przyglądać im się będzie nowy trener Piotr Rembowicz.

2018-05-06 18:26:15 | komentarze () | Piłka nożna

WYGRALI I STRACILI TRENERA

Grali w osłabieniu ale wygrali. Cenne zwycięstwo Gryfa na wyjeździe. Radość z pokonania Legionovi popsuło oświadczenie trenera wejherowian o odejściu z klubu. Jarosław Kotas musi zrezygnować z prowadzenia Gryfa ponieważ nie ma szans na uzyskanie licencji UEFA Pro uprawniającej do prowadzenia zespołu centralnego szczebla rozgrywkowego.

2018-01-02 11:23:58 | komentarze () | Piłka nożna

WIOSNA NASZA?

Trwa świąteczno-noworoczna przerwa w rozgrywkach piłkarskich. Zawodnicy drugoligowego Gryfu Wejherowo wkrótce powrócą do treningów, aby szlifować formę na rundę wiosenną. Pierwsze mecze będą rozstrzygające i pokarzą, czy żółto-czarni mają potencjał aby powalczyć o pozostanie w II lidze.

2017-06-05 12:05:57 | komentarze () | Piłka nożna

KONIEC SEZONU

Na pożegnanie bieżącej edycji II ligi piłki nożnej Gryf Wejherowo przegrywa 0:1 z Rozwojem Katowice. Przykra niespodzianka na koniec sezonu i tak nie miała żadnych konsekwencji dla utrzymania się żółto-czarnych. Dla gości była to gwarancja przedłużenia bytności na szczeblu II ligi. Gryf za to ma niespodziewane kłopoty licencyjne. Grozi mu zakaz gry w II lidze.

2016-12-09 19:16:35 | komentarze () | Piłka nożna

TRZEBA SOLIDNIE PORACOWAĆ

Trwa przerwa zimowa u piłkarzy Gryfu Wejherowo. Po rozegraniu całej kolejki jesiennej oraz awansem dwóch kolejek spotkań z rundy wiosennej II ligi piłki nożnej, przyszedł czas na odpoczynek. Na ligowe boiska powrócimy z początkiem marca przyszłego roku.

2016-08-12 12:56:29 | komentarze () | Piłka nożna

TRZECIA KOLEJKA

W najbliższą sobotę piłkarze Ii ligowego Gryfa Wejherowo podejmą na własnym boisku zespół Kotwicy Kołobrzeg. Czy gospodarze podtrzymają passę zwycięstw w bieżącym sezonie?

2016-07-25 10:07:32 | komentarze () | Piłka nożna

MECZ PRZENIESIONY

W najbliższy weekend II liga piłki nożnej inauguruje swoje rozgrywki. Swój mecz rozegra także Gryf Wejherowo. Odbędzie się on jednak w innym terminie niż pierwotnie zaplanowano.

2016-06-20 16:42:04 | komentarze () | Z miasta

GRYF ZOSTAJE W II LIDZE

Ambiwalencja. Tak jednym słowem można scharakteryzować sytuację w której pomimo zajęcia przez Gryf Wejherowo przedostatniego miejsca w II lidze piłki nożnej, oznaczającego spadek do niższej klasy rozgrywkowej, piłkarze z Wejherowa jednak pozostaną w drugiej lidze z powodu nieuzyskania licencji przez inne kluby.

2016-05-16 11:06:15 | komentarze () | Piłka nożna

GORZKI REMIS

Trzy punkty były na wyciągnięcie ręki. Zabrakło dwóch minut aby żółto-czarni cieszyli się ze zwycięstwa. Spadek gryfa z II ligi co raz bardziej realny.

2016-01-19 13:38:07 | komentarze () | Piłka nożna

NOWI ZAWODNICY

Zmian kadrowych ciąg dalszy. Gryf Wejherowo zakontraktował kolejnych nowych zawodników, którzy mają wzmocnić zespół i pomóc utrzymać się w II lidze. Dziś oficjalnie powitano w klubie dwóch nowych piłkarzy.