Znaleziono 151 artykułów z kategorii "Wszystkie"

SPRZĘT RATOWNICZO-GAŚNICZY

Strażacy-ochotnicy z terenu powiatu wejherowskiego otrzymali nowy sprzęt ratowniczo-gaśniczy. Druhowie będąmogli skuteczniej nieść pomoc potrzebującym i skutecznie reagować na zarożenia.

2019-02-08 21:10:00 | komentarze () | Z powiatu

WYKORZYSTAĆ SZANSE

O szansach i zagrożeniach wynikających z budowy drogi ekspresowej S6 oraz o tym, jak najwłaściwiej przygotować się na tę inwestycje rozmawiano w Starostwie Powiatowym w Wejherowie. Gościem specjalnym panelu dyskusyjnego był marszałek województwa pomorskiego Mieczysław Struk.

2019-01-23 11:40:03 | komentarze () | Pozostałe sporty

IGRZYSKA LEKKOATLETYCZNE

W poniedziałek w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi, odbyły się XVIII Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Lekkoatletyce. Na starcie stanęło ponad 200 zawodników i zawodniczek.

2019-01-17 15:19:15 | komentarze () | Piłka nożna

WEJHER CUP 2019

Wejherowska Akademia Piłki Nożnej Błękitni przygotowała cykl piłkarskich turniejów halowych Wejher Cup, przeznaczony dla chłopców z roczników 2006 – 2012. Pierwszy z nich zakończył się w miniony weekend.

2019-01-12 19:58:43 | komentarze () | Sporty walki

STENKA "HEROSEM"

W minionym roku nasi młodzi kickboxerzy swoimi występami wielokrotnie dawali nam powody do dumy. Odnosili sukcesy nie tylko na arenie krajowej ale i międzynarodowej, także reprezentując nasze barwy narodowe. Jedna z naszych najbardziej utytułowanych zawodniczek – Paulina Stenka, została wyróżniona przez Polski Związek Kickboxingu niezwykle prestiżową nagrodą "Heros 2018".

2018-11-05 11:34:32 | komentarze () | Sporty walki

MISTRZOWSKA FORMA

Sukces Zuzanny Kalbarczyk w Sejnach. Nasza reprezentantka wraca ze złotym medalem i pucharem za wywalczenie pierwszego miejsca na Międzynarodowym Turnieju Kickboxingu Baltic Cup 2.

2018-10-30 12:12:26 | komentarze () | Sporty walki

MŁODZI, ZDOLNI

Głównie po naukę i doświadczenie udali się do Świdnika młodzi kickboxerzy. Trener Rafał Karcz zabrał czwórkę zawodników, trenującą w Wejherowie i Luzinie. Z Otwartego Pucharu Polski w Kickboxingu w Formule Pointfighting powrócili jednak z dwoma srebrnymi medalami.

2018-10-24 19:27:36 | komentarze () | Sporty walki

KICKBOXERZY W FORMIE

Nasi kickboxerzy wciąż w wysokiej formie. Podczas zawodów w Szczecinie połączona reprezentacja Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego i KTR-K GOSRiT Luzino zdobyli 5 medali na Polish Fighter Cup.

2018-09-22 18:17:12 | komentarze () | Sporty walki

ZŁOTA PAULINA

Znakomite wieści z Włoch. Na Mistrzostwach Świata Juniorów w Kickboxingu pochodząca z Luzina Paulina Stenka zdobyła już swój drugi medal. Do brązu w formule light contact dołożyła złoto w formule kick-light.

2018-09-21 10:07:48 | komentarze () | Z miasta

KTO KANDYDUJE

Karty praktycznie zostały już rozdane. Teraz rozpocznie się intensywna kampania kandydatów. Wiemy już jakie komitety zarejestrowały się w wyborach do Rady Miasta i Rady Powiatu i kto startuje z ich list.