Znaleziono 108 artykułów z kategorii "Wszystkie"

2020-02-17 12:24:00 | komentarze () | Piłka ręczna

Liderki pokazały swoją moc. Kobieca drużyna SPR Arka Gdynia bez trudu pokonała w Wejherowie Tytanki. Nasz dziewczęta, pomimo ambitnej gry, nie były w stanie nawiązać równorzędnej gry.

2020-02-10 10:32:53 | komentarze () | Piłka ręczna

PORAŻKA TYTANÓW

Po dwumiesięcznej przerwie na ligowe parkiety powrócili szczypiorniści. W pierwszym w tym roku meczu o mistrzostwo pierwszej ligi piłki ręcznej Tytani Wejherowo na własnym boisku ulegli Gwardii Koszalin 33:40 (15:21).

2020-02-06 13:42:36 | komentarze () | Pozostałe sporty

HALOWA LICEALIADA

Poznaliśmy nowych indywidualnych mistrzów powiatu w lekkoatletyce. Podczas XVIII Powiatowej Licealiady wyłoniono zwycięzców w pięciu dyscyplinach technicznych i biegowych.

2020-02-04 10:00:04 | komentarze () | Piłka nożna

TURNIEJ FUTSALU

Aż dziesięć drużyn stanęło na starcie Powiatowej Licealiady w futsalu Chłopców, jaka odbyła się w zeszłym tygodniu w hali sportowej Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 w Wejherowie. Po emocjonujących zawodów pierwsze miejsce wywalczyła ekipa Powiatowego Zespołu Szkół w Redzie.

2020-01-31 10:07:51 | komentarze () | Piłka ręczna

GRAJĄ SZCZYPIORNIŚCI

Na początku lutego na ligowe parkiety wracają nasi szczypiorniści i szczypiornistki. Jako pierwsze na boisko wybiegną panie, a tydzień później pierwszy tegoroczny mecz w rozgrywkach rozegrają panowie.

2020-01-09 10:53:51 | komentarze () | Piłka nożna

ZAWODY FUTSALOWE

Dziewczęta z "Elektryka" najlepsze w futsalu. Podczas rozegranej Powiatowej Licealiadzie zajęły pierwsze miejsce i tym samym wywalczyły tytuł mistrzyń powiatu.

2019-12-28 22:58:11 | komentarze () | Z miasta

MISTRZOWIE KASZUBSKIEGO CZYTANIA

Pięknie czytają po kaszubsku i demonstrują swoje umiejętności. W Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej odbył się powiatowy finał konkursu Méster Bëlnégò Czëtaniô. W konkursowe szranki stanęły ostatecznie aż 103 osoby.

2019-12-17 09:18:40 | komentarze () | Nauka

EDUKACJA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Nowa pracownia wyposażona w nowoczesny sprzęt. Wejherowski "Elektryk" wyznacza nowe standardy szkolnictwa zawodowego w branży układów mechanicznych w elektrowniach jądrowych. Wczoraj odbyło się uroczyste oddanie do użytku nowej pracowni.

2019-12-15 22:38:38 | komentarze () | Z miasta

GOTUJ Z VIP-EM

W zeszłym tygodniu odbyła się czwarta edycja konkursu kulinarnego Gotuj z VIP-em, organizowanego przez Powiatowy Zespół Szkół nr 3 w Wejherowie. W tym roku głównym bohaterem kulinarnych zmagań był śledź.

2019-12-12 13:25:33 | komentarze () | Piłka ręczna

NIEWIELE ZABRAKŁO…

Tuż za podium uplasowała się ekipa Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w z Wejherowa, która uczestniczyła w Wojewódzkim Finale XX Licealiady w Piłce Ręcznej Chłopców. Zawody odbywały się we wtorek 10 grudnia br. w Wejherowie.