Data publikacji:

Znaleziono 16 artykułów z kategorii "Wszystkie"

2019-11-25 10:07:03 | komentarze () | Sporty walki

BRĄZ JUDOCZKI

Swój pierwszy medal dużej, międzynarodowej imprezy w rywalizacji wśród juniorów młodszych wywalczyła Agata Syska. W zakończonym w ten weekend turnieju judo - Tiger CUP - Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy, będące jednocześnie zawodami z cyklu Pucharu Polski Juniorów i Juniorów Młodszych, wywalczyła brąz.

2019-03-07 11:55:09 | komentarze () | Sporty walki

"SMOKI" Z MEDALAMI

Dużym sukcesem zakończył się start młodych adeptów judo z Uczniowskiego Klubu Sportowego Team Dragon Wejherowo, na VIII Grizzly Judo Cup - Turniej Pierwszego Kroku Dzieci w Judo dla roczników 2006-2012. Młodzi sportowcy wracają do domu z aż sześcioma medalami.

2018-06-12 11:01:40 | komentarze () | Sporty walki

ZŁOTO AGATY

Udany powrót na matę. W pierwszym turnieju po wyleczeniu kontuzji Agata Syska trenująca w UKS Team Dragon sięgnęła po złoto. Sukces tym większy, że wszystkie swoje przeciwniczki pokonała przed czasem.

2017-11-20 11:18:38 | komentarze () | Sporty walki

AGATA NIE ZWALNIA TEMPA

Nasz utalentowana judoczka Agata Syska wciąż wysokiej formie. Podczas XXVII Turnieju im. Antoniego Reitera nie miała sobie równych wśród rówieśniczek i w pięknym stylu wywalczyła złoty medal w swojej kategorii wagowej.

2017-06-21 12:44:58 | komentarze () | Sporty walki

BRĄZ DLA AGATY

Bardzo dobry występ zanotowała Agata Syska, utalentowana młoda wejherowska judoczka. Na międzynarodowym turnieju Solanin Cup jaki odbyły się w miniony weekend w Nowej Soli, zdobyła trzecie miejsce i brązowy medal.

2017-05-04 23:05:18 | komentarze () | Sporty walki

POWRÓT Z MEDALAMI

Młodzi zawodnicy UKS Team Dragon Wejherowo z powodzeniem startowali w Zukowia Judo Cup 2017. W rywalizacji z rówieśnikami nie tylko z Polski, wywalczyli 7 medali.

2017-03-29 10:44:15 | komentarze () | Sporty walki

"SMOKI" NA MEDAL

Efektownie zakończyli swój udział w VI Grizzly Judo Cup w Gdańsku młodzi zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Team Dragon Wejherowo. Przywieźli z imprezy aż jedenaście medali.

2017-02-27 10:49:37 | komentarze () | Sporty walki

ZŁOTA AGATA

Wejherowianka Agata Syska wywalczyła w Gdańsku złoty medal podczas Mistrzostw Regionu Północnego Młodziczek w Judo. To kolejny medal na ważnej imprezie rangi mistrzowskiej.

2017-02-17 12:49:20 | komentarze () | Sporty walki

MAŁE "SMOKI"

Bardzo dobrze rozpoczęli swoje stary w 2017 roku młodzi judocy UKS Team DRAGON Wejherowo. W organizowanych przez UKS Galeon Gdynia Otwartych Mistrzostwach Gdyni wywalczyli trzy medale.

2016-12-06 13:37:03 | komentarze () | Sporty walki

MEDALE JUDOKÓW

Młodzi judocy trenujący w UKS Team Dragon w Wejherowie z powodzeniem kończą rok startów. W dwóch ostatnich imprezach sezonu pokazali się z bardzo dobrej strony i wywalczyli kolejne medale.