Znaleziono 63 artykułów z kategorii "Wszystkie"

2020-01-12 22:30:42 | komentarze () | Piłka ręczna

PODWÓJNE ZWYCIĘSTWO

Wejherowska hala sportowa okazała się szczęśliwa. Przy gorącym dopingu publiczności, kobieca reprezentacja Polski Juniorów w piłce ręcznej dwukrotnie pokonała swoje rówieśniczki z Włoch.

2019-11-28 11:46:57 | komentarze () | Sporty walki

PAULINA MA MEDAL

Znakomite informacje dotarły do nas z Antalyi (Turcja), gdzie trwają Mistrzostwa Świata w Kickboxingu. Paulina Stenka (KTS-K GOSRiT Luzino) wywalczyła tam brązowy medal. To nie pierwszy medal z imprezy mistrzowskiej w kolekcji naszej znakomitej kickboxerki ale pierwszy wywalczony w kategorii seniorów.

2019-10-02 15:00:02 | komentarze () | Piłka nożna

BRĄZ MISTRZOSTW POLSKI

Samorządowcy z Powiatu Wejherowskiego zdobyli brązowy medal XI Mistrzostwach Polski Samorządowców w piłce nożnej , jakie odbywały się pod koniec września w Rewalu.

2019-07-13 14:45:47 | komentarze () | Pozostałe sporty

BRĄZ MISTRZOSTW ŚWIATA

Na zawodach rozegranych w Wągrowcu, Kacper Konkol, zawodnik RJK Bliza-BalexMetal Wejherowo został brązowym medalistą Mistrzostw Świata w radiojachtingu w kategorii juniorów.

2019-05-03 21:22:32 | komentarze () | Rozrywka

FESTYN 3 MAJA - FOTO

Mecz piłkarski pomiędzy reprezentacją księży i samorządowców był głównym punktem charytatywnego festynu upamiętniającego rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Podczas imprezy trwała zbiórka pieniędzy na leczenie ciężko chorego Karola Barcza.

2019-04-15 11:54:39 | komentarze () | Sporty walki

ZAWOJOWAŁY AUSTRIĘ

Wejherowskie kickboxerki ponownie na podium. W zawodach Puchar Świata Austrian Classic w kickboxingu, startujące w kadrze Polskiego Związku Kickboxingu, Zuzanna  Kalbarczyk i Paulina Stenka w silnej międzynarodowej obsadzie, wywalczyły medale.

2019-04-01 10:36:36 | komentarze () | Sporty walki

KOLEJNE MEDALE KICKBOXERÓW

Około 400 zawodniczek i zawodników zgłosiło się do Mistrzostw Polski w Kickboxingu w formułach light conact i pointfighting, jakie odbywały się w dniach 29-31 marca 2019 r. we Włoszakowicach koło Leszna. Na matach rywalizowali seniorzy, juniorzy i weterani. Tradycyjnie już, w Mistrzostwach Polski startowała silna reprezentacja z terenu powiatu wejherowskiego i tradycyjnie, wraca do domu z medalami.

2019-03-29 10:19:37 | komentarze () | Tenis stołowy

TURNIEJ "DWIE RAKIETY"

Reprezentacja naszego powiatu zajęła pierwsze miejsce w Wojewódzkim Turnieju Tenisa  Stołowego Szkół Ponadpodstawowych pod nazwą "Dwie rakiety". Tym samym powtórzyli triumf z zeszłego roku, zdecydowanie wygrywając klasyfikację drużynową.

2019-02-06 11:03:55 | komentarze () | Pozostałe sporty

NA FINAŁ NIE POJADĄ

Na trzecich miejscach uplasowały się drużyny reprezentujące powiat wejherowski w Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Dwóch Ogniach Usportowionych Dziewcząt oraz Chłopców, jakie odbyły się wczoraj w Bolszewie.

2018-11-16 11:17:54 | komentarze () | Pozostałe sporty

SIŁACZE W RUMI

Czołówka polskich i światowych armwrestlerów w ten weekend stawi się w Rumi na zawodach Złoty Tur Armwrestling World Cup 2018 oraz Vendetta All Stars – Rumia 2018. Mistrzowie siłowania na rękę z pewnością dadzą niezapomniane widowisko. Później na tej samej arenie zobaczymy zawodników niepełnosprawnych rywalizujących w zawodach Puchar Świata Niepełnosprawnych – Rumia 2018.