Kategoria:

Data publikacji:

Znaleziono 147 artykułów z kategorii "Wszystkie"

2020-10-26 12:29:20 | komentarze () | Piłka ręczna

Podczas gdy szczypiorniści Tytanów mieli nieplanowaną przerwę w rozgrywkach, na parkiet wybiegła żeńska drużyna Tytanów Wejherowo, która w ramach rozgrywek o mistrzostwo II ligi piłki ręcznej zmierzyła się z MKS Słupia Słupsk.

2020-10-18 18:45:26 | komentarze () | Piłka ręczna

TYTANI ODPADLI Z PUCHARÓW

Szybko zakończył się udział Tytanów Wejherowo w rozgrywkach Pucharu Polski Piłki Ręcznej. Po niezwykle zaciętym spotkaniu w Kwidzynie, nasi szczypiorniści ulegli minimalnie USAR-owi 25:26.

2020-10-11 18:40:57 | komentarze () | Piłka ręczna

DOTKLIWA PORAŻKA TYTANÓW

Surową lekcję odebrali szczypiorniści Tytanów Wejherowo, którzy na własnym boisku przegrali z SPR GKS Autoinwest Żukowo. Żółto-czerwoni tylko przez pierwsze piętnaście minut meczu byli równorzędnym przeciwnikiem dla ekipy z Żukowa. Później był to mecz do jednej bramki.

2020-10-09 09:35:45 | komentarze () | Sport

SPORTOWA SOBOTA

W najbliższy weekend swoje ligowe mecze rozegrają szczypiorniści i futboliści. Piłkarze ręczni KS Tytani Wejherowo podejmą na własnym boisku ekipę SPR GKS Autoinwest Żukowo, a piłkarze nożni WKS Gryf Wejherowo udadzą się do Kołobrzegu na potyczkę tamtejszą Kotwicą.

2020-10-05 09:20:01 | komentarze () | Piłka ręczna

TYTANI POLEGLI W KWIDZYNIE

Pierwsza połowa w miarę wyrównana, nasi szczypiorniści dotrzymują kroku ekipie gospodarzy. Druga połowa to brzemienne w skutki przestoje, ogromne problemy ze zdobywaniem bramek i pokaz skuteczności w wykonaniu SMS ZPRP Kwidzyn. Efekt- wysoka porażka Tytanów na wyjeździe.

2020-10-02 09:24:44 | komentarze () | Sport

LIGOWA SOBOTA

W ten weekend nasi ligowcy powalczą o punkty na wyjazdach. Piłkarze Gryfu Wejherowo zagrają na swoim boisku, a szczypiorniści Tytanów Wejherowo mecz najbliższej kolejki rozegrają u swoich przeciwników.

2020-09-27 21:31:38 | komentarze () | Piłka ręczna

WALCZYLI ALE PRZEGRALI

W 2. kolejce I-ligowych rozgrywek piłki ręcznej, po emocjonującym spotkaniu Tytani Wejherowo ulegli na własnym boisku ekipie KPR Elbląg. Był to pierwszy mecz Tytanów w roli gospodarza w sezonie 2020/2021.

2020-09-25 11:57:46 | komentarze () | Sport

GRAJĄ NASI

Już jutro obie nasze drużyny ligowe – piłki nożnej i piłki ręcznej, zagrają na własnych boiskach o ligowe punkty. Oba spotkania rozpoczną się o tej samej porze, a na widowni, zgodnie z wytycznymi  epidemicznymi, będą mogli zasiąść kibice.

2020-09-20 18:15:47 | komentarze () | Piłka ręczna

TYTANI NA TARCZY

Od porażki w Gdańsku rozpoczęli sezon 2020/2021 piłkarze ręczni KS Tytani Wejherowo. Pierwszym przeciwnikiem naszych szczypiornistów byli zawodnicy NLO SMS ZPRP Gdańsk.

2020-09-18 10:57:01 | komentarze () | Sport

GRAJĄ LIGOWCY

W najbliższy weekend swój pierwszy mecz w sezonie rozegrają szczypiorniści Tytanów Wejherowo. Z kolei piłkarze III-ligowego Gryfu Wejherowo przystąpią do ósmej kolejki spotkań. Obie nasze drużyny swoje mecze rozegrają na wyjeździe.