Data publikacji:

Znaleziono 116 artykułów z kategorii "Wszystkie"

2020-11-23 12:40:59 | komentarze () | Sporty walki

WALECZNE MALUCHY

W sobotę odbył się w Szczecinie turniej sportowy dla dzieci i kadetów trenujących kickboxing, karate, taekwondo, muay thai - Polish Fighter KIDS 5, któremu patronował Polski Związek Kickboxingu. W zawodach wzięła udział liczna grupa młodych sportowców z terenu powiatu wejherowskiego.

2020-09-08 11:43:13 | komentarze () | Z miasta

III MOTOCYKLOWY RAJD PIAŚNICKI

Sukces organizacyjny i frekwencyjny. III Motocyklowy Rajd Piaśnicki zgromadził rekordową liczbę uczestników. Ilość motocykli quadów i skuterów liczona była w setkach. Barwna i głośna  kawalkada udała się do Lasu Piaśnickiego, gdzie uczczono pamięć pomordowanych przez niemieckiego okupanta.

2020-09-02 09:47:13 | komentarze () | Z miasta

ROCZNICA WRZEŚNIA ‘39

We wtorek 1 września, w 81. rocznicę napaści Niemiec na Polskę oddano hołd żołnierzom poległym w obronie Ojczyzny podczas kampanii wrześniowej w 1939 roku.

2020-08-23 10:01:01 | komentarze () | Piłka nożna

WYJAZDOWE ZWYCIĘSTWO

Twarda walka, dużo bramek i zwycięstwo na wyjeździe po dramatycznej końcówce meczu obfitującego w zwroty akcji. W sobotę Gryf Wejherowo pokonał 3:2 Chemika Police, odnosząc drugie zwycięstwo w sezonie.

2020-06-18 12:14:11 | komentarze () | Z miasta

WIĘCEJ POCIĄGÓW

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na przejazdy kolejowe oraz z uwagi na zbliżający się sezon wakacyjny, od 1 lipca zwiększy się częstotliwość kursowania pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej Sp. z o.o. na odcinku Wejherowo – Gdańsk.

2020-05-05 09:50:42 | komentarze () | Z miasta

DZIEŃ STRAŻAKA

Bardzo skromnie obchodzono w tym roku Międzynarodowy Dzień Strażaka. W związku z ograniczeniami spowodowanymi walką z rozprzestrzenianiem się korona wirusa Sars-CoV-2, rezygnowano z imprez towarzyszących i festynów.

2020-03-01 13:47:05 | komentarze () | Z miasta

WICELIDER MOCNIEJSZY

Wielkie emocje na boisku, emocjonująca walka i minimalna porażka Tytanów. Wejherowscy szczypiorniści przegrali na własnym parkiecie 31:34 z MKS Nielba Wągrowiec. Wynik meczu ważył się praktycznie aż do ostatnich minut spotkania.

2020-02-23 19:40:12 | komentarze () | Piłka ręczna

TRIUMF W ELBLĄGU

Tytani poszli za ciosem i odnieśli drugie zwycięstwo w sezonie (pierwsze na wyjeździe). Po zaciętym meczu nasi szczypiorniści pokonali KS Meble Wójcik Elbląg. Wejherowianie po przerwie zimowej imponują formą.

2020-02-10 10:32:53 | komentarze () | Piłka ręczna

PORAŻKA TYTANÓW

Po dwumiesięcznej przerwie na ligowe parkiety powrócili szczypiorniści. W pierwszym w tym roku meczu o mistrzostwo pierwszej ligi piłki ręcznej Tytani Wejherowo na własnym boisku ulegli Gwardii Koszalin 33:40 (15:21).

2019-12-01 20:44:53 | komentarze () | Piłka nożna

CUDU NIE BYŁO

Były emocje, była walka ale zabrakło umiejętności i odrobiny szczęścia. W ostatnim meczu w tym roku piłkarze Gryfu Wejherowo przegrali na własnym boisku ze Stalą Stalowa Wola 2:3. Wejherowianie są najsłabszą drużyną w stawce z najgorszym bilansem zwycięstw i porażek.