Data publikacji:

Znaleziono 20 artykułów z kategorii "Wszystkie"

2020-10-13 10:06:47 | komentarze () | Pozostałe sporty

REDZKA LIGA TENISA

W sobotę na obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Redzie odbyło się podsumowanie rozgrywek Redzkiej Ligi Tenisowej oraz wręczenie nagród dla zwycięzców poszczególnych lig.

2020-07-26 20:55:10 | komentarze () | Piłka nożna

POŻEGNANIE Z II LIGĄ

W ostatniej kolejce II ligi piłki nożnej Gryf Wejherowo został rozbity na wyjeździe przez Elanę Toruń. Żółto-czarni zakończyli sezon porażką 0:6, zajmując ostatnie miejsce w tabeli. Nowy sezon rozpoczną w III lidze.

2020-07-20 13:46:20 | komentarze () | Piłka nożna

SMUTNE POŻEGNANIE

To był ostatni mecz Gryfa Wejherowo przed własną publicznością w tym sezonie. Nasza drużyna żegna się z II ligą w kiepskim stylu przegrywając z Górnikiem Polkowice 0:3.

2020-06-14 13:08:13 | komentarze () | Piłka nożna

GRYF PRZEGRYWA Z BŁĘKITNYMI

Walczyli ambitnie ale nie sprostali przeciwnikowi. Sami sprokurowali sobie dwa rzuty karne, które goście ze Stargardu zamienili na bramki. Powoli trzeba żegnać się z II ligą. Dobre chęci młodego zespołu to za mało.

2020-06-02 11:05:54 | komentarze () | Piłka nożna

WALKA O PUNKTY

W środę 3 czerwca br. wznawia rozgrywki II liga. Przerwa spowodowana epidemią koronawirusa COVID-19 trwała blisko trzy miesiące. Ostatni mecz piłkarze WKS Gryf Wejherowo rozegrali 8 marca 2020 roku (wygrana 1-0 na swoim boisku ze Zniczem Pruszków).

2020-03-14 16:14:39 | komentarze () | Sport

ZAWODÓW NIE BĘDZIE

W związku z występującym na terenie Rzeczypospolitej Polskiej zagrożeniem epidemiologicznym spowodowanym rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2  i w trosce o ochronę zdrowia wszystkich uczestników zawodów, polskie związki sportowe zawieszają do odwołania wszystkie rozgrywki.

2019-08-02 11:03:41 | komentarze () | Piłka nożna

DUŻE WZMOCNIENIE GRYFA

Reprezentant Polski w kadrze WKS Gryf Wejherowo. Kilka dni po rozpoczęciu nowego sezonu rozgrywkowego zarząd klubu powiadomił o pozyskaniu w swoje szeregi Marcina Burkhardta. 35-latek swoim i doświadczeniem wzmocni naszą drugoligową ekipę.

2018-09-06 13:28:45 | komentarze () | Piłka ręczna

TYTANI PRZED SEZONEM

W połowie września piłkarze ręczni rozpoczną kolejny II ligowy sezon. Tytani Wejherowo sprawdzą swoją formę w turnieju towarzyskim w najbliższy weekend, gdzie przyglądać im się będzie nowy trener Piotr Rembowicz.

2018-05-06 18:26:15 | komentarze () | Piłka nożna

WYGRALI I STRACILI TRENERA

Grali w osłabieniu ale wygrali. Cenne zwycięstwo Gryfa na wyjeździe. Radość z pokonania Legionovi popsuło oświadczenie trenera wejherowian o odejściu z klubu. Jarosław Kotas musi zrezygnować z prowadzenia Gryfa ponieważ nie ma szans na uzyskanie licencji UEFA Pro uprawniającej do prowadzenia zespołu centralnego szczebla rozgrywkowego.

2018-01-02 11:23:58 | komentarze () | Piłka nożna

WIOSNA NASZA?

Trwa świąteczno-noworoczna przerwa w rozgrywkach piłkarskich. Zawodnicy drugoligowego Gryfu Wejherowo wkrótce powrócą do treningów, aby szlifować formę na rundę wiosenną. Pierwsze mecze będą rozstrzygające i pokarzą, czy żółto-czarni mają potencjał aby powalczyć o pozostanie w II lidze.