broker finansowy

Wymagania:
• wykształcenie wyższe
• umiejętność pracy w zespole
• dobra organizacja pracy własnej
• niekaralność
• zapał i entuzjazm
• doświadczenie w branży finansowej będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:
• sprzedaż produktów i usług firmy
• pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie kontaktów z istniejącymi klientami
• doradztwo w zakresie produktów finansowych

Oferujemy:
• możliwość rozwoju w nowoczesnej i przyjaznej firmie dalekiej od korporacji
• profesjonalny system szkoleń
• wsparcie marketingowe w pozyskaniu Klientów
• wsparcie w procesach sprzedażowych
• wysokie zarobki - atrakcyjne warunki zatrudnienia
• możliwość budowy własnej struktury sprzedażowej
• najszerszy pakiet produktów na rynku
• dogodne narzędzia (telefon, laptop) oraz przyjazne środowisko pracy

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 ze zm.)

Wynagrodzenie
do uzgodnienia
Zgłoszone: 31-08-2015

do końca: -34 sekund
« poprzednie następne »

Zbigniew Salon Grzewczy Zbigniew Sobkowiak

tel: 683273341
ul. Ogrodowa 20
66-008 Świdnica k. Zielonej Góry

Zgłoszenie aplikacji
Aby dodać swoją aplikacje musisz być zalogowany!

Dołącz do
swoich znajomych!