Płyta "Drugie pół" powstała z niesłabnącej inspiracji muzyką Podhala, ale oprócz góralskich korzeni wiele w niej odniesień do klasycznych klimatów. Mądre teksty, znakomite, akustyczne brzmienie zespołu, charakterystyczny wokal i charyzmatyczne skrzypce Sebastiana Karpiel-Bułecki, w których słychać zarówno ludowych wirtuozów, jak i jazzowych mistrzów tego instrumentu.
Sala Główna Filharmonii Kaszubskiej
bilety: normalny - 80 zł., ulgowy - 75 zł., grupowy - 70 zł.








swoich znajomych!
z innymi!