Tegoroczny Sylwester w Parku odbywa się pod hasłem: "Hit za hitem". Parkowa polana zamieni się w taneczny parkiet ze sceną na której zaprezentuje się zespół POBLO z wokalistką Eweliną Pobłocką. Czeka nas wieczór przebojowych i tanecznych przebojów, pełnych nowoczesnych elektronicznych brzmień.
Tradycyjnie o północny możemy spodziewać się widowiskowego pokazu sztucznych ogni, którym radośnie przywitamy nowy, 2018 rok.
Wstęp wolny.







swoich znajomych!
z innymi!