ZMARŁ BRUNON GAJEWSKI
Nie żyje osoba znana wielu pokoleniom Wejherowian, zasłużony społecznik,...
2025-04-28

2025-04-25
PORAŻKA W KWIDZYNIE»2025-04-22
REMIS NA WYJEŹDZIE»2025-04-15
SPORTOWA GALA»2025-04-14
MEDLAE KICKBOXERÓW»

PRZESTĘPSTWO NARKOTYKOWE
2025-03-10 15:01:04

Zatrzymanie pojazdu do kontroli drogowej zakończyło się tymczasowym aresztowaniem. Kierujący pojazdem 27-latek miał przy sobie prawie 6 kg marihuany, a przeszukanie jego miejsca zamieszkania pozwoliło zidentyfikować kolejne zabronione substancje psychoaktywne.
W minionym tygodniu policjanci prewencji z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie skontrolowali pojazd marki BMW. Podczas legitymowania kierowcy i sprawdzaniu pojazdu funkcjonariusze znaleźli około 6 kg suszu roślinnego, który okazał się marihuaną.
Poinformowani o zdarzeniu policjanci pionu kryminalnego KPP Wejherowo, w ramach działań sprawdzających przeszukali miejsce zamieszkania mężczyzny. Na miejscu znaleziono dodatkowe prawie 3 kg marihuany, niemal 1 kg amfetaminy oraz znaczną ilość e-papierosów zawierających olejki z THC, a także niewielkie ilości kokainy, MDMA oraz grzybków halucynogennych. Ponadto zabezpieczono także puste opakowania do elektronicznych papierosów i banderole z liściem marihuany, 12 słoików z liquidem z zawartością THC, do papierosów elektronicznych oraz prawie 50 000 zł.
Decyzją sądu, 27-letni mieszkaniec Gdyni został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Jest on podejrzany o udział w obrocie znaczną ilością środków odurzających (marihuana, amfetamina, kokaina, MDMA, grzybki halucynogenne), które miał nabywać, przechowywać oraz przygotowywać do dalszej odsprzedaży.
Zarzuty dotyczące udziału w obrocie narkotykami zagrożone są karą do nawet 12 lat pozbawienia wolności.
qrator
foto: KPP Wejherowo
Tagi:
narkotyki | zatrzymanie | przestępstwo | sąd | areszt | KPP Wejherowo | funkcjonariusze | policja | kryminalni |-
2025-04-22
-
2025-04-11
-
2025-04-08
2025-04-22 09:49:49
NAJNOWSZE OKAZJE
NAJNOWSZE TUBONY
NAJNOWSZE GAZETKI
swoich znajomych!
z innymi!