ORSZAK TRZECH KRÓLI
Już 6 stycznia w Wejherowie, oraz w ponad dziewięciuset miastach w całej...
2025-12-01
2025-11-10
CENNY PUNKT»2025-11-10
ZWYCIĘSTWO TYTANÓW»2025-11-07
SUCES MŁODYCH BIEGACZY»2025-11-04
PODZIAŁ PUNKTÓW»
PAMIĘCI DINA
2015-06-19 07:04:30

W czwartkowy wieczór w stylowej wejherowskiej kawiarence "Dobre czasy" zespół "Carte Blanche" wystąpił z koncertem poświęconym pamięci nieodżałowanego muzyka Darosława "Dino" Sławińskiego.
Członkowie zespołu byli przyjaciółmi Darosława, nie raz razem z nim występowali na rockowej scenie, nic więc dziwnego, że chcieli w jakiś sposób upamiętnić Jego znaczącą na muzycznej scenie postać. Zespół wystąpił w składzie: Tomasz "Szlaga" Szlagowski – gitara, wokal, Piotr Rose – gitara prowadząca, wokal, Sławomir Muszka – gitara basowa i Oskar Kudłaty – instrumenty perkusyjne. Koncert otworzyła piosenka pt. "W życiu piękne są tylko chwile", którą w dniu pogrzebu nad grobem Zmarłego śpiewali Tomasz Szlagowski i Piotr Rose. Kolejne utwory również utrzymane były w podobnym rockowym klimacie. Wśród nich były i te, które Dino nieraz wykonywał wraz z nimi na scenie.
Przypomnijmy, że Darosław "Dino" Sławiński był znakomitym gitarzystą w takich rockowych kapelach jak DAL Blues, WHITE ROOM, czy ostatnio od 2012 roku SFORA. Był też wieloletnim pracownikiem Domu Kultury SM Janowo w Rumi. Zmarł najprawdopodobniej w sobotę 6 czerwca br. w swoim mieszkaniu w Wejherowie. Jego zwłoki, w stanie częściowego rozkładu, znaleziono dopiero w poniedziałek, gdy zaniepokojeni przykrym zapachem sąsiedzi zawiadomili wejherowską Policję a ta Straż Pożarną i Pogotowie Ratunkowe.
Pogrzeb muzyka, w którym uczestniczyło liczne grono Jego przyjaciół, fanów i znajomych, odbył się w sobotę 13 czerwca na wejherowskim cmentarzu przy ul. Roszczynialskiego. Dino miał 51 lat.
(Mirody)
-
2025-12-28
-
2025-12-01
-
2025-11-10
2025-12-28 11:45:37
NAJNOWSZE OKAZJE
NAJNOWSZE TUBONY
NAJNOWSZE GAZETKI


















swoich znajomych!
z innymi!