12
Agaty, Dalii, Sobiesława

SZCZECIN ZDOBYTY

2015-11-15 10:40:45

Kickbokserzy Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego z powodzeniem wystartowali w zawodach "Polish Cup" podczas Konfrontacji Sztuk Walki w Szczecinie. Wszyscy zdobyli medale.

Nasi zawodnicy w składzie: Monika Korthals, Błażej Mach, Mikołaj Herzberg oraz trener Rafał Karcz wystartowali w drużynie Design-Joomla Kickboxing Team. Wszyscy zawodnicy zaprezentowali się znakomicie, toczyli piękne i skuteczne walki. Efektem bylo zdobycie dwóch pierwszych i jednego drugiego miejsca w turnieju.
Zwycięzcą Konfrontacji Sztuk Walki w kategorii juniorów do 66 kg w formule kick-light został Błażej Mach, który w drodze po tytuł mistrza pokonał dwóch zawodników, a walkę finałową zakończył przed czasem.
Tryumfatorem w kategorii juniorów do 78 kg juniorów w formule kick-light został Mikołaj Herzberg, który w swojej walce finałowej wygrał jednogłośnie na punkty.
Drugie miejsce w kategorii seniorek w wadze do 64 kg formuly kick-light wywalczyła Monika Korthals, która w swojej walce, po wyrównanym starciu musiała uznać wyższość przeciwniczki.
W zawodach w Szczecinie wzięło udział blisko 170 zawodników z 24 polskich klubów kickboxingu, taekwondo, karate i innych. Zawodnicy z Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego po raz kolejny pokazali swoje nieprzeciętne umiejetności i udowodnili, że sporty walki w Wejherowie staojąna bardzo wysokim poziomie. Wszystkim naszym reprezentantom gratulujemy znakomitych występów.

W minioną sobotę w Szczecinie odbyła się szósta edycja zawodów sportowych Polish Fighting Kids, któremu patronuje Polski Związek Kickboxingu. W zawodach udział wzięła grupa młodych kickboxerów z...

2021-12-03 14:36:00

Bardzo udanie startowali młodzi wejherowscy judodzy na XI Grizzly Judo Cup - Turnieju Pierwszego Kroku Dzieci w Judo dla roczników 2011-2015. Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Team Dragon...

2021-11-25 10:26:33

Bardzo dobry występ na Mistrzostwach Pomorza w Judo zanotowali wychowankowie UKS Team Dragon z Wejherowa. Skromna, trzyosobowa ekipa wróciła do domu z trzema medalami.