PRZETRG ROZSTRZYGNIĘTY

PRZETRG ROZSTRZYGNIĘTY

Konsorcjum firm Aldesa Construcciones Polska i Aldesa Construcciones...
TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

Wyłoniono osoby, którzy będą reprezentować Powiat Wejherowski w...
ZŁOTO I BRĄZ

ZŁOTO I BRĄZ

Kolejne medale Mistrzostw Polski padły łupem naszych kickboxerów. W miniony...
JUBILEUSZ TYTANÓW

JUBILEUSZ TYTANÓW

Już od 15 lat dostarczają nam sportowych emocji, wzruszeń i radości. Z...
TOWARZYSKA RYWALIZACJA

TOWARZYSKA RYWALIZACJA

W miniony czwartek w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Redzie odbyły...
1
Czwartek
Maj 2025
Loading...
Poprzedni Maj Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Jżzefa, Lubomira, Ramony
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

MISTRZOWIE FUTSALU

2015-12-05 14:53:45

Historyczny sukces halowych piłkarzy z Rumi. Podczas finałów Wojewódzkiej Licealiady w Futsalu Chłopców zdobyli pierwsze miejsce i tytuł mistrzów.

W dniu 02 grudnia w Człuchowie odbył się Finał XVI Wojewódzkiej Licealiady w Futsalu Chłopców. Rewelacyjnie na tym turnieju spisała się drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi, zdobywając tytuł Mistrza Województwa Pomorskiego. Jest to historyczny sukces, ponieważ po raz pierwszy w tej dyscyplinie sportu reprezentanci naszego powiatu wywalczyli złoty medal. Zwycięska drużyna grała w składzie: Maciej Cackowski, Rafał Bruzda, Kamil Kiełb, Dawid Nowak, Sebastian Grzenkowicz, Przemysław Ronkowski, Damian Talaśka, Kacper Kiełb, Aleksander Bochentyn, Patryk Stencel oraz Michał Gajos.

W turnieju finałowym wojewódzkiej licealiady chłopcy z ZSP nr 1 w Rumi trafili do grupy z Zespołem Szkół Energetycznych z Gdańska oraz Zespołem Szkół Ogólnokształcących i Technicznych z Miastka. W pierwszym spotkaniu ekipa z Rumi pokonała rywali z Gdańska 4:0. Następnie gładko uporali się z drużyną z Miastka 4:1. To otworzyło im drogę do meczu finałowego w którym spotkali się z ekipą Zespołu Szkół nr 1 z Nowego Dworu Gdańskiego.

Po zaciętym meczu zwyciężyła drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 z Rumi i tym samym wywalczyła tytuł Mistrza Województwa Pomorskiego.

był to najlepszy występ zawodników z powiatu wejherowskiego w Wojewódzkiej Licealiadzie w tej dyscyplinie sportu, za co ekipie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi należą się duże brawa. Tym bardziej, że w turnieju finałowym jako jedyni zwyciężyli we wszystkich rozegranych meczach. Gratulujemy.

qrator



Przeczytaj również
Nudne, bezbramkowe spotkanie obejrzeli kibice na Wzgórzu Wolności. W meczu o mistrzostwo IV ligi piłki nożnej, Gryf Wejherowo tylko zremisował z Bałtykiem Gdynia. Żadne bramki nie padły.

2025-04-28 08:56:16

Podziałem punktów zakończył się sobotni mecz IV ligi piłki nożnej pomiędzy Wierzycą Pelplin i Gryfem Wejherowo.

2025-04-22 09:17:41

Takie mecze kibice bardzo lubią. Szybka i dynamiczna gra, dużo bramek i pewne zwycięstwo. Tytani Wejherowo sprostali wszystkim tym oczekiwaniom, pokonując na własnym boisku Port Service Wybrzeże...

2025-04-14 10:15:37

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!