TRAGICZNY POŻAR

TRAGICZNY POŻAR

Ofiara śmiertelna pożaru w budynku wielorodzinnym w Rumi przy ul....
CZYM ODDYCHAMY?

CZYM ODDYCHAMY?

Jest szansa, ż w Wejherowie wznowi działalność stacja monitoringu jakości...
NIEBEZPIECZNE DROGI

NIEBEZPIECZNE DROGI

Ujemne temperatury i gwałtowne opady śniegu oraz deszczu ze śniegiem...
PRZEGRNA NA INAUGURACJĘ

PRZEGRNA NA INAUGURACJĘ

Były nadzieje ale szybko zostały rozwiane. W pierwszym w tym roku meczu III...
ZMIANA DOWÓDCY

ZMIANA DOWÓDCY

W zeszłym tygodniu odbyła się uroczystość przekazania obowiązków dowódcy...
9
Wtorek
Marzec 2021
Loading...
Poprzedni Marzec Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Dominika, Franciszki, Katarzyny
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

TALENT AGATY ROZKWITA

2015-12-13 12:38:59

Rośnie nam kolejny talent w sportach walki. Młoda wejherowska judoczka reprezentująca UKS Team Dragon Wejherowo odnosi sukcesy w rywalizacji krajowej i międzynarodowej.

Agata Syska to młoda, utalentowana zawodniczka. W ostatnim czasie z powodzeniem startował w kilku zawodach judo. Z każdego z nich, startując w kategorii młodziczek do 40 kg, wróciła z medalem.

W Międzynarodowym turnieju judo zaliczanym do klasyfikacji Pucharu Polski International Judo Baltic Cup rozegranym 14 listopada w Gdyni Agata zajęła pierwsze miejsce w swojej kategorii wagowej, a jej klubowa koleżanka Marta Patok wywalczyła srebrny medalw kategorii dzieci.

Tydzień później, 21 listopada Sekcja Judo WKS "Flota" Gdynia zorganizowała XXIII Mistrzostwa Pomorza w Judo Dzieci im. Wiesława Sawickiego i kmdr Stanisława Filipiaka. Agata Syska wywalczyła w tych zawodach brązowy medal przegrywając walkę półfinałową decyzja sędziów dopiero po dogrywce.

W następną sobotę 28 listopada zawodniczka z Wejherowa w mocno obsadzonym XXV Turnieju Judo im. Antoniego Reitera w Gdańsku wygrała wszystkie swoje walki przed czasem i zdobyła złoty medal.

W "mikołajkową niedzielę" 6 grudnia w hali AWFiS w Gdańsku odbył się turniej judo pod honorowym patronatem Prezydenta Gdańska "To my gdańskie lwy" gdzie do rywalizacji przystąpiło ponad pół tysiąca zawodników reprezentujących kluby z całej Polski jak również Rosji i Litwy. Agata w tym turnieju ponownie stanęła na najwyższym stopniu podium wygrywając w finale przed czasem z bardzo mocną zawodniczką z Kaliningradu.

Ostatnie występy młodej zawodniczki UKS Team Dragon dowodzą jej wielkiego talentu i możliwości. Trzymamy kciuki za dalszy rozwój jej kariery zawodniczej i życzymy stałych postępów w treningach.

qrator

źródło i foto: UKS Team DragonPrzeczytaj również
W sobotę odbyły się w Bytowie Otwarte Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Karate Tradycyjnym. W zawodach wzięła udział liczna grupa zawodników Karate Klub Wejherowo, która z sukcesami...

2020-12-08 09:39:32

W sobotę odbył się w Szczecinie turniej sportowy dla dzieci i kadetów trenujących kickboxing, karate, taekwondo, muay thai - Polish Fighter KIDS 5, któremu patronował Polski Związek Kickboxingu....

2020-11-23 12:40:59

Nasze panie kolejny raz potwierdziły swoje nieprzeciętne umiejętności, zdobywając złote medale na Mistrzostwach Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu w Formule Kick Light. Na zawodach jakie w...

2020-10-26 09:58:32

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!