REJESTRACJA NA SZCZEPIENIE

REJESTRACJA NA SZCZEPIENIE

Rząd zdecydował o nowym podziale etapu I szczepień. Skorygowany plan został...
ULICZNA BIJATYKA

ULICZNA BIJATYKA

Agresora zatrzymano, a poszkodowanego opatrzono. Funkcjonariusze Straży...
OSZUKIWAŁ NA BLIKA

OSZUKIWAŁ NA BLIKA

Obcokrajowiec oszukujący metodą na Blika został zatrzymany przez...
PETYCJA MIESZKAŃCÓW

PETYCJA MIESZKAŃCÓW

Akcja społeczna pod nazwą Zryw na Śmiechowie, zatacza coraz szersze kręgi....
PROTEST POD SĄDEM

PROTEST POD SĄDEM

Wczoraj przed jednym z budynków Sądu Rejonowego w Wejherowie miał miejsce...
22
Piątek
Styczeń 2021
Loading...
Poprzedni Styczeń Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Dominiki, Mateusza, Wincentego
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

TALENT AGATY ROZKWITA

2015-12-13 12:38:59

Rośnie nam kolejny talent w sportach walki. Młoda wejherowska judoczka reprezentująca UKS Team Dragon Wejherowo odnosi sukcesy w rywalizacji krajowej i międzynarodowej.

Agata Syska to młoda, utalentowana zawodniczka. W ostatnim czasie z powodzeniem startował w kilku zawodach judo. Z każdego z nich, startując w kategorii młodziczek do 40 kg, wróciła z medalem.

W Międzynarodowym turnieju judo zaliczanym do klasyfikacji Pucharu Polski International Judo Baltic Cup rozegranym 14 listopada w Gdyni Agata zajęła pierwsze miejsce w swojej kategorii wagowej, a jej klubowa koleżanka Marta Patok wywalczyła srebrny medalw kategorii dzieci.

Tydzień później, 21 listopada Sekcja Judo WKS "Flota" Gdynia zorganizowała XXIII Mistrzostwa Pomorza w Judo Dzieci im. Wiesława Sawickiego i kmdr Stanisława Filipiaka. Agata Syska wywalczyła w tych zawodach brązowy medal przegrywając walkę półfinałową decyzja sędziów dopiero po dogrywce.

W następną sobotę 28 listopada zawodniczka z Wejherowa w mocno obsadzonym XXV Turnieju Judo im. Antoniego Reitera w Gdańsku wygrała wszystkie swoje walki przed czasem i zdobyła złoty medal.

W "mikołajkową niedzielę" 6 grudnia w hali AWFiS w Gdańsku odbył się turniej judo pod honorowym patronatem Prezydenta Gdańska "To my gdańskie lwy" gdzie do rywalizacji przystąpiło ponad pół tysiąca zawodników reprezentujących kluby z całej Polski jak również Rosji i Litwy. Agata w tym turnieju ponownie stanęła na najwyższym stopniu podium wygrywając w finale przed czasem z bardzo mocną zawodniczką z Kaliningradu.

Ostatnie występy młodej zawodniczki UKS Team Dragon dowodzą jej wielkiego talentu i możliwości. Trzymamy kciuki za dalszy rozwój jej kariery zawodniczej i życzymy stałych postępów w treningach.

qrator

źródło i foto: UKS Team DragonPrzeczytaj również
W sobotę odbyły się w Bytowie Otwarte Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Karate Tradycyjnym. W zawodach wzięła udział liczna grupa zawodników Karate Klub Wejherowo, która z sukcesami...

2020-12-08 09:39:32

W sobotę odbył się w Szczecinie turniej sportowy dla dzieci i kadetów trenujących kickboxing, karate, taekwondo, muay thai - Polish Fighter KIDS 5, któremu patronował Polski Związek Kickboxingu....

2020-11-23 12:40:59

Nasze panie kolejny raz potwierdziły swoje nieprzeciętne umiejętności, zdobywając złote medale na Mistrzostwach Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu w Formule Kick Light. Na zawodach jakie w...

2020-10-26 09:58:32

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!