WYBORY WÓJTA PRZESUNIĘTE?

WYBORY WÓJTA PRZESUNIĘTE?

Wszystko wskazuje na to, ze mieszkańcy gminy Wejherowo nowego wójta wybiorą...
POKŁOSIE SESJI

POKŁOSIE SESJI

Wtorkowa Nadzwyczajna Sesja Rady Miasta Wejherowa zajęła kilkoma sprawami...
NIELETNI SPRAWCĄ ROZBOJU

NIELETNI SPRAWCĄ ROZBOJU

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie pracowali nad sprawą...
Z TĘSKNOTY ZA FORCECONEM

Z TĘSKNOTY ZA FORCECONEM

Od 2016 roku odbywał się w Wejherowie Zlot Fanów Gwiezdnych Wojen FORCECON,...
FINAŁ TUŻ, TUŻ

FINAŁ TUŻ, TUŻ

Wielkimi krokami zbliża się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy....
27
Środa
Styczeń 2021
Loading...
Poprzedni Styczeń Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Anieli, Juliana, Przemysława
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

MŁODZI LEKKOATLECI

2016-05-15 11:48:44

Na stadionie Centralnego Ośrodka Szkolenia w Cetniewie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Gimnazjalnych w Indywidualnej Lekkoatletyce Dziewcząt oraz Chłopców. Zawody te były eliminacją do Finału Wojewódzkiej Gimnazjady.

Zawody odbyły się w czwartek 12 maja. Wzięło w nich udział ponad 200 zawodników i zawodniczek z terenu powiatu wejherowskiego. Dzięki wspaniałemu obiektowi i pięknej pogodzie, wielu młodych lekkoatletów uzyskało bardzo wartościowe wyniki, bijąc przy okazji swoje wyniki życiowe. Zwycięscy poszczególnych dyscyplin będą reprezentować nasz powiat w Finale Wojewódzkiej Gimnazjady w Chojnicach.

Końcowe wyniki zawodów:

100 m chłopcy

  • 1. Dawid Dawidowski – Gimnazjum nr 1 Wejherowo 11,57 s
  • 2. Michał Elbanowski – Gimnazjum nr 1 Rumia 11,58 s
  • 3. Waldemar Bralczyk – Gimnazjum nr 2 Reda 11,61 s

100 m dziewczyny

  • 1. Aleksandra Dżugan – Gimnazjum nr 1 Rumia 12,45 s
  • 2. Natalia Panasiuk – Gimnazjum nr 1 Rumia 12,53 s
  • 3. Michalina Rosinke – Gimnazjum nr 1 Rumia 12,98 s

300 m chłopcy

  • 1. Patryk Narloch – Gimnazjum nr 1 Rumia 38,22 s
  • 2. Rafał Śmielak – Gimnazjum nr 1 Reda 39,87 s
  • 3. Arkadiusz Piekut – Gimnazjum nr 1 Wejherowo 40,12 s

300 m dziewczyny

  • 1. Natalia Panasiuk – Gimnazjum nr 1 Rumia 43,32 s
  • 2. Martyna Piekut – Gimnazjum nr 1 Wejherowo 46,10 s
  • 3. Martyna Angel – Gimnazjum nr 2 Wejherowo 49,36 s

600 m chłopcy

  • 1. Filip Drawc – Gimnazjum Bojano 1.25,74 min
  • 2. Karol Lipiński – Gimnazjum nr 1 Rumia 1.27,78 min
  • 3. Hubert Julkowski – Gimnazjum Luzino 1.31,60 min

600 m dziewczyny

  • 1. Natalia Grablowska – Gimnazjum nr 1 Rumia 1.44,76 min
  • 2. Karolina Matyszewska – Samorządowe Gimnazjum Kostkowo 1.46,78 min
  • 3. Wiktoria Formella – Samorządowe Gimnazjum Bolszewo 1.47,24 min

1000 m chłopcy

  • 1. Kacper Bartecki – Gimnazjum Luzino 2.48,11 min
  • 2. Maciej Koszałka – Gimnazjum nr 4 Wejherowo 2.48,97 min
  • 3. Jan Świątek – Gimnazjum nr 1 Reda 2.53,31 min

1000 m dziewczyny

  • 1. Aleksandra Dominik – Samorządowe Gimnazjum Kostkowo 3.19,55 min
  • 2. Kamila Domarus – Samorządowe Gimnazjum Kostkowo 3.23,45 min
  • 3. Patrycja Stańczyk – Gimnazjum nr 3 Wejherowo 3.32,91 min

2000 m chłopcy

  • 1. Grzegorz Żurek – Gimnazjum nr 4 Rumia 6.18,49 min
  • 2. Dawid Pilarski – Gimnazjum nr 3 Wejherowo 6.32,98 min
  • 3. Konrad Bierawa – Gimnazjum nr 1 Rumia 6.38,84 min

80 m przez płotki dziewczyny

  • 1. Aleksandra Surowiec – Gimnazjum nr 1 Rumia 13,57 s
  • 2. Natalia Młodak – Gimnazjum nr 1 Rumia 13,78 s
  • 3. Marta Kandziora – Samorządowe Gimnazjum Bolszewo 14,19 s

110 m przez płotki chłopcy

  • 1. Paweł Wenta – Samorządowe Gimnazjum Bolszewo 15,66 s
  • 2. Paweł Klejment – Samorządowe Gimnazjum Bolszewo 24,98 s

200 m przez płotki dziewczyny

  • 1. Aleksandra Surowiec – Gimnazjum nr 1 Rumia 31,86 s
  • 2. Marta Kandziora – Samorządowe Gimnazjum Bolszewo 32,14 s
  • 3. Natalia Młodak – Gimnazjum nr 1 Rumia 32,95 s

200 m przez płotki chłopcy

  • 1. Paweł Wenta – Samorządowe Gimnazjum Bolszewo 29,42 s
  • 2. Jan Świątek – Gimnazjum nr 1 Reda 32,41 s

4x100 m dziewczyny

  • 1. Gimnazjum nr 1 Rumia 51,69 s
  • 2. Gimnazjum nr 1 Reda 54,84 s
  • 3. Samorządowe Gimnazjum Bolszewo 56,65 s

4x100m chłopcy

  • 1. Gimnazjum nr 1 Rumia 46,83 s
  • 2. Samorządowe Gimnazjum Bolszewo 47,71 s
  • 3. Gmina Szemud 49,38 s

skok w dal chłopcy

  • 1. Marcel Kopaniszyn – Gimnazjum nr 1 Rumia 5,67 m
  • 2.Piotr Wentk – Gimnazjum Kielno 5,53 m
  • 3. Adrian Wilczyński – Gimnazjum nr 1 Rumia 5,52 m

skok w dal dziewczyny

  • 1. Weronika Sapińska – Gimnazjum nr 1 Reda 5,01 m
  • 2. Weronika Siewert – Gimnazjum Bojano 4,43 m
  • 3. Kaja Kołodziejska – Gimnazjum nr 1 Reda 4,39 m

skok wzwyż chłopcy

  • 1. Marcin Kwidziński – Samorządowe Gimnazjum Bolszewo 1,75 m
  • 2. Piotr Młynarczykowski – Gimnazjum nr 3 Wejherowo 1,70 m
  • 3. Filip Lasek – Gimnazjum nr 1 Reda 1,60 m

skok wzwyż dziewczyny

  • 1. Weronika Sapińska – Gimnazjum nr 1 Reda 1,44 m
  • 2. Kaja Kołodziejska – Gimnazjum nr 1 Reda 1,40 m
  • 3. Amelia Tyszkiewicz – Gimnazjum nr 2 Rumia 1,36 m

pchnięcie kulą (5 kg) chłopcy

  • 1. Oskar Gostkowski – Gimnazjum nr 1 Reda 11,26 m
  • 2. Hubert Bogacki – Gimnazjum nr 2 Reda 10,24 m
  • 3.Mateusz Czapiewski – Gimnazjum nr 1 Reda 10,02 m

pchnięcie kulą (3k g) dziewczyny

  • 1. Nina Piesik – Gimnazjum nr 1 Rumia 13,13 m
  • 2. Martyna Karwowska – Gimnazjum nr 1 Rumia 11,05 m
  • 3. Dominika Grubba – Samorządowe Gimnazjum Bolszewo 8,99 m

rzut oszczepem (600 g) chłopcy

  • 1. Rafał Śmielak – Gimnazjum nr 1 Reda 40,92 m
  • 2. Kacper Formela – Gimnazjum nr 1 Rumia 39,98 m
  • 3. Bartek Rąpczyk – Gimnazjum Kielno 28,48 m

rzut oszczepem (600 g) dziewczyny

  • 1. Nina Piesik – Gimnazjum nr 1 Rumia 35,32 m
  • 2. Julia Holk – Łebińska – Samorządowe Gimnazjum Bolszewo 27,70 m
  • 3. Karolina Drewa – Samorządowe Gimnazjum Bolszewo 26,92 m

rzut dyskiem (1 kg) chłopcy

  • 1. Oskar Gostkowski – Gimnazjum nr 1 Reda 42,60 m
  • 2. Mateusz Czapiewski – Gimnazjum nr 1 Reda 30,72 m
  • 3. Grzegorz Okroy – Samorządowe Gimnazjum Bolszewo 28,72 m

rzut dyskiem (0,75 kg) dziewczyny

  • 1. Julia Holk – Łebińska – Samorządowe Gimnazjum Bolszewo 26,82 m
  • 2. Martyna Karwowska – Gimnazjum nr 1 Rumia 25,72 m
  • 3. Marta Król – Samorządowe Gimnazjum Bolszewo 25,28 m

Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Centralny Ośrodek Szkolenia w Cetniewie.

qrator

foto: PZPOW



Przeczytaj również
Wielkimi krokami zbliża się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wejherowski sztab akcji jest w pełnej gotowości. Znamy już listę artystów, którzy swoimi występami uświetnią galę w...

2021-01-27 11:04:24

Wczoraj przed jednym z budynków Sądu Rejonowego w Wejherowie miał miejsce protest solidarnościowy w obronie niezawisłości sędziowskiej i wolnych sadów. Była to także akcja wspierająca...

2021-01-21 09:35:41

Tylko do 31 stycznia można oddać swój głos w plebiscycie na Kaszubskie Słowo Roku 2020. Do wyboru jest jedno z pięciu słów lub wyrażeń, które Komisja Konkursowa zdecydowała się dopuścić do...

2021-01-25 10:29:13

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!