ORSZAK TRZECH KRÓLI

ORSZAK TRZECH KRÓLI

Już 6 stycznia w Wejherowie, oraz w ponad dziewięciuset miastach w całej...
WYJAZDOWA WYGRANA

WYJAZDOWA WYGRANA

Cenne zwycięstwo na trudnym terenie. Po zaciętym meczu, szczypiorniści KS...
BIŁ I DEMOLOWAŁ

BIŁ I DEMOLOWAŁ

Wejherowscy mundurowi zatrzymali nietrzeźwego 31-latka, który poturbował...
KASZUBSKIE DZIEDZICTWO

KASZUBSKIE DZIEDZICTWO

Projekt kulturowo-historyczny, którego celem jest upamiętnienie i...
CENNY PUNKT

CENNY PUNKT

Zawsze trzeba grać aż do końcowego gwizdka. Ta stara piłkarska maksyma...
18
Czwartek
Czerwiec 2026
Loading...
Poprzedni Czerwiec Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Elżbiety, Marka, Pauli
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

ZOSTAŁ TYDZIEŃ

2016-07-21 10:18:20

Sezon piłkarski w II lidze rusza 30 lipca. Wtedy, na boisku na Wzgórzu Wolności, Gryf Wejherowo podejmie Błękitnych Stargard w inauguracyjnym meczu sezonu 2016/2017. Przygotowania do sezonu są już na ukończeniu.

W ostatnich dniach żółto-czarni zakontraktowali kolejnego, nowego gracza. W miniony piątek klub podpisał umowę z Danielem Górskim, młodym graczem (rocznik 1996) występującym do niedawna w drugiej drużynie Lechii Gdańsk.

Przypomnijmy, że wcześniej Gryf Wejherowo zasilili: Marcin Kalkowski, Robert Chwastek, Michał Marczak i Maciej Koszałka. Oby nowe nabytki trenera Mariusza Pawlaka spełniły pokładane w nich nadzieje.

Wczoraj (20 lipca) Gryf Wejherowo rozegrał wyjazdowy mecz kontrolny z Pogonią Lębork (beniaminek III ligi). Żółto-czarni wygrali sparing 2:1 (0:1). Obie drużyny podczas meczu przede wszystkim testowały nowych zawodników ale pomimo tego gospodarze postawili twarde warunki gry. Pierwsza połowa zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem Pogoni. W drugiej części spotkania gryfici przycisnęli swoich rywali, czego efektem były dwie strzelone bramki w końcówce meczu.

We wcześniejszych meczach kontrolnych Gryf wygrał 3:0 z Orkanem Rumia i zremisował 1:1 z Arką Gdynia.

Jaka jest forma drużyny Gryfu Wejherowo będzie można zobaczyć już w najbliższą sobotę 23 lipca, o godzinie 17:00 na boisku na Wzgórzu Wolności. Żółto-czarni zmierzą się w meczu sparingowym z IV-ligowym Stolemem Gniewino.

Inauguracja rozgrywek II ligi będzie jednocześnie dla gryfitów okazją do rewanżu. Podczas meczu w ramach Pucharu Polski, w Stargardzie Gryf Wejherowo poniósł dotkliwą porażkę z Błękitnymi 1:4. Mecz na wzgórzu wolności, w sobotę 30 lipca będzie okazją do rewanżu. Na to liczą kibice.

qrator

foto: pogoń lębork



Przeczytaj również
Zawsze trzeba grać aż do końcowego gwizdka. Ta stara piłkarska maksyma pozwoliła żółtoczarnym na wywiezienie jednego punktu z Gdyni, gdzie w potyczce Gryfa z rezerwami Arki padł remis 1:1. Bramka...

2025-11-10 19:06:42

Remisem zakończył się niedzielny mecz 14. kolejki spotkań o mistrzostwo IV ligi piłki nożnej pomiędzy Gryfem Wejherowo a Jaguarem Gdańsk.

2025-11-04 12:29:09

Dobra passa piłkarzy zakończona. Po czterech meczach bez porażki, w 9. kolejce meczów o mistrzostwo IV ligi piłki nożnej, Gryf Wejherowo przegrywa na wyjeździe z Piastem Człuchów.

2025-09-28 19:08:11

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!