ORSZAK TRZECH KRÓLI
Już 6 stycznia w Wejherowie, oraz w ponad dziewięciuset miastach w całej...
2025-12-01
2025-11-10
CENNY PUNKT»2025-11-10
ZWYCIĘSTWO TYTANÓW»2025-11-07
SUCES MŁODYCH BIEGACZY»2025-11-04
PODZIAŁ PUNKTÓW»
MIKOŁAJKI OD SERCA - FOTOREPORTAŻ
2016-12-08 21:11:57

Wyjątkowy dzień Świętego Mikołaja dla pacjentów wejherowskiego szpitala oraz Domu Pomocy Społecznej w Wejherowie. Dzieci i wolontariusze z zespołu Caritas przy parafii Chrystusa Króla przygotowali piękne kartki, pluszaki i świąteczne opłatki.
Rozśpiewani kolędnicy wraz z św. Mikołajem odwiedzili młodych pacjentów w Szpitalu Specjalistyczny im. F. Ceynowy w Wejherowie oraz Dom Pomocy Społecznej. Dźwięki gitary i wesoły gwar wywoływały uśmiech na twarzy, a barwny korowód przyciągał uwagę.
W ramach akcji "Dzieci Dzieciom" najmłodszym wręczane były specjalne świąteczne kartki, własnoręcznie wykonane przez Wolontariuszy. Akcja, przy wsparciu młodzieży z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie, Stowarzyszenia "Naprzód Wejherowo", Caritas przy parafii Chrystusa Króla oraz Jacka i Marcina Drewy, odbyła się już po raz czwarty. Na pewno nie ostatni.
"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.” – tego wyjątkowego uczucia doświadczyli Wolontariusze odwiedzając oddziały dziecięce wejherowskiego Szpitala oraz Dom Pomocy Społecznej zgromadzenia sióstr Miłosierdzia im. Wincentego á Paulo. Po raz kolejny okazało się, że szczery uśmiech, obecność drugiej osoby i życzenia prosto z serca, to najpiękniejszy prezent jaki możemy darować drugiej osobie. A jej zaskoczenie, radość i wzruszenie malujące się na twarzy są najpiękniejszym podziękowaniem.
opr. qrator
foto: J. Drewa
Tagi:
wolontariusze | akcja | Naprzód Wejherowo | Dzieci Dzieciom | dom pomocy społęcznej | szpital w Wejherowie | opłatek | mikołajki |-
2025-12-28
-
2025-12-01
-
2025-11-10
2025-12-28 11:45:37
NAJNOWSZE OKAZJE
NAJNOWSZE TUBONY
NAJNOWSZE GAZETKI



































swoich znajomych!
z innymi!