ŁOPATY W RUCH
Spadł śnieg, a wraz z nim właścicielom posesji przybyło obowiązków. Trzeba...
2020-12-13

2020-12-11
OSTATNI MECZ»2020-12-08
ZAWODY KARATE»2020-11-29
TYTANKI PRZEGRYWAJĄ»2020-11-29
TYTANI POLEGLI W KWIDZYNIE»
ZWYCIĘZCY W TENISIE STOŁOWYM
2014-11-30 19:14:04

W Szemudzie odbyły się półfinały Wojewódzkiej Gimnazjady w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. Zwycięzcy wystąpią w finale w Gdyni.
W dniu 26 listopada w Hali Widowiskowo – Sportowej w Szemudzie odbył się Półfinał Wojewódzkiej Gimnazjady w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. W rywalizacji wzięły udział 4 zespoły dziewcząt i 4 zespoły chłopców reprezentujące powiat lęborski, kartuski, pucki oraz wejherowski.
Zwycięzcą turnieju dziewcząt została drużyna Gimnazjum Publicznego w Luzinie, która była bezapelacyjnie najlepsza w tych zawodach, co stawia reprezentantów naszego powiatu w roli faworyta w Finale Wojewódzkim. Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Magda Płotka, Katarzyna Płotka, Klaudia Głodowska.
W rywalizacji chłopców najlepsi okazali się reprezentanci Gimnazjum w Szopie (powiat kartuski), którzy w decydującym o awansie meczu wygrali po tie breaku z gospodarzami zawodów, czyli zespołem Gimnazjum z Szemuda. Zwycięska drużyna w składzie Korneliusz Kąkol i Przemysław Ksionsek wystąpi w Finale Wojewódzkim.
Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo Wychowawczych w Wejherowie oraz Gminny Szkolny Związek Sportowy w Szemudzie.
Końcowe wyniki zawodów dziewcząt:
- Gimnazjum Publiczne w Luzinie
- Gimnazjum w Somoninie
- Gimnazjum w Nowej Wsi Lęborskiej
- Gimnazjum w Żelistrzewie
Końcowe wyniki zawodów chłopców:
- Gimnazjum w Szopie
- Gimnazjum w Szemudzie
- Gimnazjum nr 2 w Lęborku
- Gimnazjum w Krokowej
Finały Wojewódzkiej Gimnazjady odbędą się w 4 grudnia w Gdyni.
qrator
-
2019-12-03
-
2019-11-12
-
2019-11-12
2019-12-03 09:17:49
NAJNOWSZE OKAZJE
NAJNOWSZE TUBONY
NAJNOWSZE GAZETKI
swoich znajomych!
z innymi!