NOWY GASTROSKOP

NOWY GASTROSKOP

Radni powiatowi wsparli wejherowski szpital. Podczas ostatniej sesji Rady...
STARTUJE RUNDA FINAŁOWA

STARTUJE RUNDA FINAŁOWA

Już jutro Gryf Wejherowo rozpocznie bój o utrzymanie się w III lidze. Rusza...
NAGRODY ZA PALMY

NAGRODY ZA PALMY

Konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną zakończony. Wejherowskie...
ŚMIERTELNY WYPADEK

ŚMIERTELNY WYPADEK

We środę po południu doszło w Gowinie do tragicznego w skutkach...
GŁOSUJEMY

GŁOSUJEMY

Aż trzy inwestycje z terenu powiatu wejherowskiego zostały zgłoszone do...
11
Niedziela
Kwiecień 2021
Loading...
Poprzedni Kwiecień Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Filipa, Izoldy, Leona
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

CZEKAMY NA GŁOS

2017-08-02 14:21:30

Do 9 sierpnia można oddawać głosy w ogólnopolskim konkursie Modernizacja Roku 2016. Jednym z obiektów jest zadaszenie istniejącego sezonowego Lodowiska przy Zespole Szkół nr 3.

Nasz obiekt rywalizuje w kategorii "sport i rekreacja". Ogólnopolski "Plebiscyt" Konkursu "Modernizacja Roku 2016" odbywa się już po raz dwudziesty pierwszy. Patronuje mu między innymi Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa, Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego, Główny Inspektor Ochrony Środowiska.

Ideą konkursu jest propagowanie i wspieranie działań dla ratowania obiektów i budowli dziedzictwa narodowego oraz promocja modernizacji, przebudowy i rozbudowy obiektów i urządzeń dla uzyskania efektów użytkowych i estetycznych. Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie realizacji przedsięwzięć budowlanych ukończonych w danym roku wyróżniających się szczególnymi walorami. Udział mogą brać obiekty w określonych kategoriach. Są to m.in. obiekty użyteczności publicznej, mieszkaniowe, sportowe, szkolnictwa, tereny zieleni.

Wato wykorzystać czas jaki pozostał do zakończenia plebiscytu i oddać swój głos na zadaszenie istniejącego sezonowego Lodowiska przy Zespole Szkół nr 3 w Wejherowie - TUTAJ. Każdy głos się liczy.

Lodowisko powstało w Wejherowie przy Zespole Szkół nr 3. W ramach modernizacji zadaszono obiekt, by ułatwić utrzymanie odpowiedniej temperatury, a tym samym umożliwić dłuższą działalność lodowiska. Dodatkowo postawiono wokół lodowiska trzy ściany, które pozwalają na jeszcze bardziej skuteczniejszą ochronę przed nieodpowiednimi temperaturami, a tym samym umożliwiają jego działanie nawet wówczas, gdy na dworze jest dodatnia temperatura. W sezonie letni lodowisko wykorzystywane jest jako wielofunkcyjne boisko do gier zespołowych (koszykówka, siatkówka).

Tomasz Magulski

tomasz.magulski@tubawejherowa.plPrzeczytaj również
W kwietniu odbywać się będzie w Wejherowie Objazdowa Zbiórka Odpadów Niebezpiecznych. Mieszkańcy będą mogli bezpłatnie pozbyć się zalegających, uciążliwych śmieci i odpadków.

2021-04-06 09:40:51

Choć pogoda oraz sytuacja epidemiczna nie zachęcają do odwiedzania placów zabaw, to funkcjonariusze Straży Miejskiej już sprawdzają stan tych obiektów. Wszystko po to aby dzieci które na nich się...

2021-04-06 14:51:26

Konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną zakończony. Wejherowskie Centrum Kultury podało do wiadomości listę laureatów, którzy otrzymają nagrody.

2021-04-09 10:21:05

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!