Bogusława, Gracjana, Laury

POSTRASZYLI LIDERA

2017-11-27 10:39:11

Lider za silny dla Tytanów. Nasi szczypiorniści po zaciętej i emocjonującej grze ulegli na własnym parkiecie zespołowi SMS ZPRP II Gdańsk. Kibice obejrzeli pasjonujące widowisko.

Seria zwycięstw żółto-czerwonych przerwana. Lider II ligi piłki ręcznej poradził sobie w wejherowianami i to goście cieszyli się z kompletu punktów. Mecz w Wejherowie stał na dobrym poziomie. W pierwszej połowie obie drużyny stworzyły ciekawe widowisko. Tytani grali bez kompleksów, a wynik cały czas oscylował wokół remisu. Na przerwę to Tytani schodzili z jednobramkową przewagą – 12:11. Niespodzianka wisiała w powietrzu.

Po przerwie mecz nadal był bardzo wyrównany ale to przyjezdni osiągnęli minimalną przewagę, odrobili straty i wyszli na prowadzenie, którego nie oddali do końca mecz. Nasi szczypiorniści uparcie dążyli do odwrócenia losów meczu ale tego dnia to przyjezdni byli minimalnie lepsi.

W meczu II ligi piłki ręcznej Tytani Wejherowo przegrywają z SMS ZPRP II Gdańsk 25:29.

W kolejnym spotkaniu nasi szczypiorniści zmierzą się z MLKS Borowiak Czersk.

Sukces młodych szczypiornistów z ZSP nr 4 w Wejherowie. Uczniowie "Samochodówki" okazali się bezkonkurencyjni w Półfinale Wojewódzkiej Licealiady w Piłce Ręcznej Chłopców. Teraz przed nimi...

2017-12-11 22:01:38

Ostatni mecz w roku 2018 wejherowscy szczypiorniści zakończyli zwycięsko. Wyjazd do Bydgoszczy na spotkanie z tamtejszym AZS UKW okazał się zaskakująco trudny ale po końcowym gwizdku to Tytani...

2017-12-10 20:43:51

W hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi, odbyły się Finały Powiatowej Licealiady w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Zawody te były eliminacją do Półfinału Wojewódzkiej Licealiady.