WRACAJĄ PIŁKARZE

WRACAJĄ PIŁKARZE

Za dwa tygodnie rusza runda wiosenna II ligi piłki nożnej. Piłkarze Gryfa...
AKCJA "PRĘDKOŚĆ"

AKCJA "PRĘDKOŚĆ"

Dziś i jutro na drogach powiatu wejherowskiego przeprowadzana będzie...
NIEWYBUCH NA KORTACH

NIEWYBUCH NA KORTACH

Niecodzienna sytuacja na terenie wejherowskich kortów tenisowych przy ul....
POLICZONO BEZDOMNYCH

POLICZONO BEZDOMNYCH

W nocy z 13 na 14 lutego br., w całym kraju odbyła się akcja badanie...
DZIWNE ZDARZENIA NA RONDACH

DZIWNE ZDARZENIA NA RONDACH

Rondo, czyli skrzyżowanie o ruchu okrężnym, nie bez racji uważane jest za...
16
Sobota
Luty 2019
Loading...
Poprzedni Luty Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
123
imieniny:
Danuty, Daniela, Juliany
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz
Strona główna » Nauka

PZS W REDZIE PRYMUSEM

2018-02-17 19:21:01

Technikum w Powiatowym Zespole Szkół w Redzie zostało laureatem ogólnopolskiego konkursu "Szkoła dla pracodawców – pracodawcy dla szkoły" organizowanego przez Ośrodek Rozwoju Edukacji Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Konkurs prowadzony jest w kilkunastu kategoriach branżowych. Jego głównym celem jest wyłonienie i promocja szkół oraz pracodawców osiągających wysoką jakość i efektywność współpracy w kształceniu zawodowym.

Technikum w Powiatowym Zespole Szkół w Redzie zwyciężyło w kategorii ekonomiczno-finansowo-biurowej. Zwycięstwo nie byłoby możliwe bez ścisłej i owocnej współpracy szkoły z Twoją Telewizją Morską Sp. z o.o. oraz Agencją Reklamową Cardo.

Uroczysta gala podsumowująca V edycję ogólnopolskiego konkursu "Szkoła dla pracodawców – pracodawcy dla szkoły" odbyła się 30 stycznia 2018 roku w Warszawie.

Konkurs przeznaczony jest dla szkół prowadzących kształcenie zawodowe młodzieży (publicznych i niepublicznych o uprawnieniach szkół publicznych). Komisja Konkursowa ocenia zaprezentowane przez szkoły dobre praktyki w zakresie współpracy z wybranymi pracodawcami. Jako „dobrą praktykę” należy rozumieć przedsięwzięcia, które zostały wdrożone do działalności szkoły, stanowiące praktyczne rozwiązania konkretnych problemów i przynoszące określone, pozytywne rezultaty. Najwyżej oceniane są praktyki które charakteryzują się nowatorstwem, innowacyjnością, a także aktualnością i efektywnością, koncentrujące się na zagadnieniach, takich jak: poprawa efektywności kształcenia, reagowanie na potrzeby rynku pracy, czy perspektywiczne planowanie rozwoju placówki.

Tomasz Magulski

tomasz.magulski@tubawejherowa.plPrzeczytaj również
Wywalczona przed stu laty niepodległość była dziełem bardzo wielu ludzi. Największe osobowości tego okresu są znane i upamiętniane. Warto poznać także innych bohaterów, nie mniej ważnych, lecz...

2019-02-07 11:21:43

Przez tydzień grupa wejherowskiej młodzieży przebywała w Niemczech na spotkaniu integracyjnym której motywem przewodnim była demokracja. Projekt pozwolił także młodym Polakom doszlifować...

2019-01-26 11:48:32

Miesiąc temu z inicjatywy Powiatowego Zespołu Palcówek Oświatowo-Wychowawczych odbyło się szkolenie z zakresu piłki siatkowej, którego uczestnikami byli nauczyciele, trenerzy oraz działacze...

2018-12-20 10:39:17

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!