GRYF GRA, TYTANI ODPOCZYWAJĄ

GRYF GRA, TYTANI ODPOCZYWAJĄ

Szczypiorniści mają wolne, ale za to piłkarze wybiegną na boisko. W...
RZEMIEŚLNICY WYRÓŻNIENI

RZEMIEŚLNICY WYRÓŻNIENI

Marszałek województwa pomorskiego i wojewoda pomorski wręczyli listy...
WYCHODZĄ DO LUDZI

WYCHODZĄ DO LUDZI

Jak zwykle na wiosnę, przesiadają się na rowery, quada oraz częściej będą...
WIELKANOCNE ZMIANY MZK

WIELKANOCNE ZMIANY MZK

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi, Miejski Zakład...
FESTIWAL PIEŚNI O MORZU

FESTIWAL PIEŚNI O MORZU

Przed nami XXIV edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni o Morzu, który...
19
Piątek
Kwiecień 2019
Loading...
Poprzedni Kwiecień Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Alfa, Leonii, Tytusa
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz
Strona główna » Nauka

PZS W REDZIE PRYMUSEM

2018-02-17 19:21:01

Technikum w Powiatowym Zespole Szkół w Redzie zostało laureatem ogólnopolskiego konkursu "Szkoła dla pracodawców – pracodawcy dla szkoły" organizowanego przez Ośrodek Rozwoju Edukacji Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Konkurs prowadzony jest w kilkunastu kategoriach branżowych. Jego głównym celem jest wyłonienie i promocja szkół oraz pracodawców osiągających wysoką jakość i efektywność współpracy w kształceniu zawodowym.

Technikum w Powiatowym Zespole Szkół w Redzie zwyciężyło w kategorii ekonomiczno-finansowo-biurowej. Zwycięstwo nie byłoby możliwe bez ścisłej i owocnej współpracy szkoły z Twoją Telewizją Morską Sp. z o.o. oraz Agencją Reklamową Cardo.

Uroczysta gala podsumowująca V edycję ogólnopolskiego konkursu "Szkoła dla pracodawców – pracodawcy dla szkoły" odbyła się 30 stycznia 2018 roku w Warszawie.

Konkurs przeznaczony jest dla szkół prowadzących kształcenie zawodowe młodzieży (publicznych i niepublicznych o uprawnieniach szkół publicznych). Komisja Konkursowa ocenia zaprezentowane przez szkoły dobre praktyki w zakresie współpracy z wybranymi pracodawcami. Jako „dobrą praktykę” należy rozumieć przedsięwzięcia, które zostały wdrożone do działalności szkoły, stanowiące praktyczne rozwiązania konkretnych problemów i przynoszące określone, pozytywne rezultaty. Najwyżej oceniane są praktyki które charakteryzują się nowatorstwem, innowacyjnością, a także aktualnością i efektywnością, koncentrujące się na zagadnieniach, takich jak: poprawa efektywności kształcenia, reagowanie na potrzeby rynku pracy, czy perspektywiczne planowanie rozwoju placówki.

Tomasz Magulski

tomasz.magulski@tubawejherowa.plPrzeczytaj również
Odniosły wspaniały sukces, a teraz walczą o zebranie funduszy na wyjazd na Finał Europejski Odysei Umysłu. Dzieci ze Szkoły Podstawowej Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego z Wejherowa ścigają się z...

2019-04-13 20:05:08

Podwójne zwycięstwo wejherowskich uczniów. W finale XIV Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym, jak zakończył się w piątek w Gdańsku, dwa pierwsze miejsca zajęli uczniowie...

2019-04-16 12:04:19

Wybór szkoły dla ósmoklasistów oraz uczniów kończących gimnazjum, tu duże wyzwanie. Pomocny w tym będzie folder przygotowany przez starostwo Powiatowe w Wejherowie, gdzie znajdują się informacje...

2019-03-22 11:48:28

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!