NIEDZIELNY HANDEL – POLEMIKA

NIEDZIELNY HANDEL – POLEMIKA

Uchwalony zakaz handlu w wielkopowierzchniowych spożywczych marketach w...
KONKURS LITERACKI

KONKURS LITERACKI

Zbliża się XVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego Gniewińskie...
ŚWIĘTOWALI RZEMIEŚLNICY

ŚWIĘTOWALI RZEMIEŚLNICY

Wejherowscy rzemieślnicy uroczyście obchodzili swoje święto, przypadające w...
WEJHEROWSKA WSPÓLNOTA POKOLEŃ

WEJHEROWSKA WSPÓLNOTA POKOLEŃ

Chcą budować pokoleniowy pomost między mieszkańcami oraz promować postawy...
SIATKARSKA LICEALIADA

SIATKARSKA LICEALIADA

W hali sportowej Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Wejherowie, odbyła się...
21
Środa
Marzec 2018
Loading...
Poprzedni Marzec Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
262728
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Benedykta, Lubomiry, Lubomira
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz
Strona główna » Nauka

PZS W REDZIE PRYMUSEM

2018-02-17 19:21:01

Technikum w Powiatowym Zespole Szkół w Redzie zostało laureatem ogólnopolskiego konkursu "Szkoła dla pracodawców – pracodawcy dla szkoły" organizowanego przez Ośrodek Rozwoju Edukacji Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Konkurs prowadzony jest w kilkunastu kategoriach branżowych. Jego głównym celem jest wyłonienie i promocja szkół oraz pracodawców osiągających wysoką jakość i efektywność współpracy w kształceniu zawodowym.

Technikum w Powiatowym Zespole Szkół w Redzie zwyciężyło w kategorii ekonomiczno-finansowo-biurowej. Zwycięstwo nie byłoby możliwe bez ścisłej i owocnej współpracy szkoły z Twoją Telewizją Morską Sp. z o.o. oraz Agencją Reklamową Cardo.

Uroczysta gala podsumowująca V edycję ogólnopolskiego konkursu "Szkoła dla pracodawców – pracodawcy dla szkoły" odbyła się 30 stycznia 2018 roku w Warszawie.

Konkurs przeznaczony jest dla szkół prowadzących kształcenie zawodowe młodzieży (publicznych i niepublicznych o uprawnieniach szkół publicznych). Komisja Konkursowa ocenia zaprezentowane przez szkoły dobre praktyki w zakresie współpracy z wybranymi pracodawcami. Jako „dobrą praktykę” należy rozumieć przedsięwzięcia, które zostały wdrożone do działalności szkoły, stanowiące praktyczne rozwiązania konkretnych problemów i przynoszące określone, pozytywne rezultaty. Najwyżej oceniane są praktyki które charakteryzują się nowatorstwem, innowacyjnością, a także aktualnością i efektywnością, koncentrujące się na zagadnieniach, takich jak: poprawa efektywności kształcenia, reagowanie na potrzeby rynku pracy, czy perspektywiczne planowanie rozwoju placówki.

Tomasz Magulski

tomasz.magulski@tubawejherowa.plPrzeczytaj również
Razem zrobią więcej. Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko Pomorskiej w Wejherowie oraz Muzeum Kaszubskie w Kartuzach zawarły porozumienie o współpracy. Efekty tej umowy odczują mieszkańcy obu...

2018-02-16 10:35:48

W roku stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości, Muzeum Piaśnickie w Wejherowie przygotowuje cykl wykładów historycznych pod wspólnym tytułem "Akademia Niepodległości". Na wykład...

2018-02-09 15:47:30

Zakończył się pierwszy tydzień ferii zimowych. W tym czasie Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie przeprowadził cały pakiet zajęć dla dzieci i młodzieży pod hasłem...

2018-02-04 21:14:28

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!