ORSZAK TRZECH KRÓLI

ORSZAK TRZECH KRÓLI

Już 6 stycznia w Wejherowie, oraz w ponad dziewięciuset miastach w całej...
WYJAZDOWA WYGRANA

WYJAZDOWA WYGRANA

Cenne zwycięstwo na trudnym terenie. Po zaciętym meczu, szczypiorniści KS...
BIŁ I DEMOLOWAŁ

BIŁ I DEMOLOWAŁ

Wejherowscy mundurowi zatrzymali nietrzeźwego 31-latka, który poturbował...
KASZUBSKIE DZIEDZICTWO

KASZUBSKIE DZIEDZICTWO

Projekt kulturowo-historyczny, którego celem jest upamiętnienie i...
CENNY PUNKT

CENNY PUNKT

Zawsze trzeba grać aż do końcowego gwizdka. Ta stara piłkarska maksyma...
17
Piątek
Lipiec 2026
Loading...
Poprzedni Lipiec Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Aleksego, Bogdana, Martyny
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

FAWORYTKI WYGRAŁY

2018-03-05 12:18:32

W hali sportowej Samorządowej Szkoły Podstawowej w Bolszewie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Tak jak rok temu bezkonkurencyjne okazały się gospodynie, które będą reprezentować nasz powiat w Półfinale Wojewódzkich Igrzysk.

Zawody rozegrano w dniach 1-2 marca br. Wzięło w nich udział dziewięć zespołów z terenu powiatu wejherowskiego. W pierwszej fazie turnieju drużyny zostały podzielone na trzy grupy w których rywalizowano na zasadzie "każdy z każdym". Do drugiej fazy awansowały po dwie najlepsze drużyny, które razem stworzyły sześciozespołową grupę finałową, gdzie ponownie rywalizowano na zasadzie "każdy z każdym".

Zwycięzcą turnieju i mistrzyniami powiatu wejherowskiego zostały dziewczęta z Samorządowej Szkoły Podstawowej grające w składzie: Monika Kandzorra, Julia Holk – Łebińska, Weronika Łynka, Martyna Meyer, Alicja Szczypior, Agata Syska, Kornelia Dampc, Marta Drzeżdżon, Julia Gehrmann, Emila Jarzębińska, Natalia Klas, Klaudia Katzor, Karolina Chamerek, Wiktoria Czernowałów, Agata Gebhardt, Wiktoria Loewanu, opiekun drużyny – Joanna Syska. Bolszewianki jako jedyne wygrały wszystkie swoje mecze i we wspaniałym stylu powtórzyły sukces sprzed roku.

Końcowe wyniki zawodów:

  • 1. Szkoła Podstawowa w Bolszewie,
  • 2. Szkoła Podstawowa nr 6 w Wejherowie,
  • 3. Szkoła Podstawowa w Kostkowie,
  • 4. Szkoła Podstawowa w Szemudzie,
  • 5. Szkoła Podstawowa nr 2 w Luzinie,
  • 6. Szkoła Podstawowa w Bożympolu Wielkim,
  • 7. Szkoła Podstawowa nr 1 w Rumi,
  • 8. Szkoła Podstawowa w Choczewie,
  • 9. Szkoła Podstawowa nr 3 w Redzie.

Jako zwyciężczynie Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt, uczennice z SSP z Bolszewa będą reprezentować nasz powiat w Półfinale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt, które odbędą się w Bolszewie.

Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami oraz dyplomami.  Organizatorami turnieju byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Szkoła Podstawowa  w Bolszewie.

opr. qrator

foto: PZPOW



Przeczytaj również
Cenne zwycięstwo na trudnym terenie. Po zaciętym meczu, szczypiorniści KS Tytani Wejherowo zwyciężyli na wyjeździe AZS UKW Bydgoszcz. Emocji i zwrotów akcji nie brakowało.

2025-12-01 23:36:17

Takie zwycięstwa smakują najlepiej. Zacięta i wyrównana walka, trudny przeciwnik i konsekwentne pokonywanie własnych słabości. Nagrodą jest zwycięstwo i kolejne trzy punkty, które na swoje konto...

2025-11-10 18:32:42

To był twardy, męski, wyrównany mecz. Nasi szczypiorniści pokazali nadzwyczajny poziom zaangażowania i wyszarpali zwycięstwo. Tytani zwyciężyli po rzutach karnych i dwa punkty jadą do Wejherowa.

2025-09-28 19:33:18

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!