ORSZAK TRZECH KRÓLI

ORSZAK TRZECH KRÓLI

Już 6 stycznia w Wejherowie, oraz w ponad dziewięciuset miastach w całej...
WYJAZDOWA WYGRANA

WYJAZDOWA WYGRANA

Cenne zwycięstwo na trudnym terenie. Po zaciętym meczu, szczypiorniści KS...
BIŁ I DEMOLOWAŁ

BIŁ I DEMOLOWAŁ

Wejherowscy mundurowi zatrzymali nietrzeźwego 31-latka, który poturbował...
KASZUBSKIE DZIEDZICTWO

KASZUBSKIE DZIEDZICTWO

Projekt kulturowo-historyczny, którego celem jest upamiętnienie i...
CENNY PUNKT

CENNY PUNKT

Zawsze trzeba grać aż do końcowego gwizdka. Ta stara piłkarska maksyma...
10
Środa
Czerwiec 2026
Loading...
Poprzedni Czerwiec Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Bogumiła, Diany, Małgorzaty
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

POGROM W WEJHEROWIE

2018-03-25 18:21:05

Tytani Wejherowo deklasują rywala. W meczu II ligi piłki ręcznej, na własnym boisku wysoko pokonują Szczypiorniaka Olsztyn 34:18, dając pokaz efektownej i skutecznej gry.

W sobotę 24 marca br. grały ze sobą drużyny sąsiadujące w tabeli ale na boisku dzieliła ich przepaść. Goście tylko w pierwszych minutach przez moment prowadzili. Wejherowianie potrzebowali siedmiu minut aby "wkręcić się" na właściwy poziom i gdy go już osiągnęli, doprowadzając do remisu 2:2, to od tego momentu zaczęła się ich dominacja. Z każdą minutą przewaga Tytanów rosła, a ochota do gry Szczypiorniaka malała. Wejherowianie konsekwentnie powiększali przewagę bramkową i na przerwę schodzili z wynikiem 13:9.

Po przerwie otworzył się dla żółto-czerwonych worek z bramkami. Nasi piłkarze ręczni seriami zdobywali gole, a goście mieli ogromne problemy ze skutecznością. Płynna gra uskrzydlała Tytanów. Szczypiorniak najwyraźniej nie mógł się odnaleźć i jasne stało się, że wejherowianie ten mecz wygrają. Niewiadomą była tylko skala zwycięstwa. Ostatecznie licznik zatrzymał się na 34 bramkach (goście zdobyli tylko 18).

W meczy II ligi piłki ręcznej Tytani Wejherowo pewnie pokonali na własnym boisku Szczypiorniaka Olsztyn 34:18 (13:9). Wejherowianie, z dorobkiem 33 punktów zajmują 5 miejsce w tabeli, tracąc do czwartego KPR Gryfino tylko dwa punkty i na dodatek mając jeden mecz rozegrany mniej.

qrator



Przeczytaj również
Cenne zwycięstwo na trudnym terenie. Po zaciętym meczu, szczypiorniści KS Tytani Wejherowo zwyciężyli na wyjeździe AZS UKW Bydgoszcz. Emocji i zwrotów akcji nie brakowało.

2025-12-01 23:36:17

Takie zwycięstwa smakują najlepiej. Zacięta i wyrównana walka, trudny przeciwnik i konsekwentne pokonywanie własnych słabości. Nagrodą jest zwycięstwo i kolejne trzy punkty, które na swoje konto...

2025-11-10 18:32:42

To był twardy, męski, wyrównany mecz. Nasi szczypiorniści pokazali nadzwyczajny poziom zaangażowania i wyszarpali zwycięstwo. Tytani zwyciężyli po rzutach karnych i dwa punkty jadą do Wejherowa.

2025-09-28 19:33:18

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!