ORSZAK TRZECH KRÓLI

ORSZAK TRZECH KRÓLI

Już 6 stycznia w Wejherowie, oraz w ponad dziewięciuset miastach w całej...
WYJAZDOWA WYGRANA

WYJAZDOWA WYGRANA

Cenne zwycięstwo na trudnym terenie. Po zaciętym meczu, szczypiorniści KS...
BIŁ I DEMOLOWAŁ

BIŁ I DEMOLOWAŁ

Wejherowscy mundurowi zatrzymali nietrzeźwego 31-latka, który poturbował...
KASZUBSKIE DZIEDZICTWO

KASZUBSKIE DZIEDZICTWO

Projekt kulturowo-historyczny, którego celem jest upamiętnienie i...
CENNY PUNKT

CENNY PUNKT

Zawsze trzeba grać aż do końcowego gwizdka. Ta stara piłkarska maksyma...
8
Poniedziałek
Czerwiec 2026
Loading...
Poprzedni Czerwiec Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Ady, Celii, Medarda
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

SIARKA POKONANA

2018-04-22 13:28:42

Gryf strzela i wygrywa. Wejherowscy piłkarze kontynuują serię meczów bez porażki. Tym razem zdobyli komplet punktów na wyjeździe, pokonując w Tarnobrzegu tamtejszą Siarkę.

Do trzech razy sztuka. W pierwszej połowie meczu gryfici trzykrotnie trafiali do bramki rywale ale dwa pierwsze gole nie zostały uznane. Sędzia dopatrzył się pozycji spalonej. Dopiero trzeci celny strzał na bramkę Siarki w 35 minucie dał prowadzenie wejherowianom. Na przerwę nasi piłkarze schodzili z zasłużonym prowadzeniem.

Druga połowa była bardziej wyrównana ale to Gryf w 58 minucie podwyższył na dwa do zera. Gospodarze szybko, bo już po dwóch minutach, odpowiedzieli strzelając bramkę kontaktową. Końcowe kilkanaście minut meczu to zaciekłe ataki Siarki i obrona Gryfa. Gospodarze zepchnęli wejherowian do obrony ale gola już nie zdołali strzelić.

Gryf Wejherowo pokonuje na wyjeździe Siarkę Tarnobrzeg 2:1. Żółto-czarni pozostają jedynym zespołem III ligi który na wiosnę nie odniósł jeszcze porażki.

Bramki dla wejherowian zdobyli: Piotr Okuniewicz i Michał Ciarkowski

qrator

foto:nadwisla24.pl



Przeczytaj również
Zawsze trzeba grać aż do końcowego gwizdka. Ta stara piłkarska maksyma pozwoliła żółtoczarnym na wywiezienie jednego punktu z Gdyni, gdzie w potyczce Gryfa z rezerwami Arki padł remis 1:1. Bramka...

2025-11-10 19:06:42

Remisem zakończył się niedzielny mecz 14. kolejki spotkań o mistrzostwo IV ligi piłki nożnej pomiędzy Gryfem Wejherowo a Jaguarem Gdańsk.

2025-11-04 12:29:09

Dobra passa piłkarzy zakończona. Po czterech meczach bez porażki, w 9. kolejce meczów o mistrzostwo IV ligi piłki nożnej, Gryf Wejherowo przegrywa na wyjeździe z Piastem Człuchów.

2025-09-28 19:08:11

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!