PIECE I "KOPCIUCHY"

PIECE I "KOPCIUCHY"

Mamy początek sezonu grzewczego a to oznacza palenie w domowych piecach. O...
PIAŚNICKIE SEMINARIUM

PIAŚNICKIE SEMINARIUM

Dla wszystkich, którzy chcą poznać fakty i najnowsze ustalenia w sprawie...
PRZEGRANA Z OUTSIDEREM

PRZEGRANA Z OUTSIDEREM

W starci słabeuszy lepsza okazała się Legionovia. W meczu 13kolejki II ligi...
REWITALIZACJA I TERMOMODERNIZACJA

REWITALIZACJA I...

W miniony czwartek 10 października w Urzędzie Miasta Redy marszałek...
NAUCZYCIEL NA MEDAL

NAUCZYCIEL NA MEDAL

Wśród 10 nauczycieli i wychowawców nominowanych do tytułu Nauczyciel...
14
Poniedziałek
Październik 2019
Loading...
Poprzedni Październik Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123
imieniny:
Alany, Damiana, Liwii
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

ATRAKCYJNY WEEKEND

2018-05-21 17:09:05

Jarmark z regionalnymi produktami i żywnością, bezpłatne badania profilaktyczne oraz akcja promocji czytelnictwa wśród dzieci to tylko niektóre z atrakcji, jakie odbędą się w najbliższy weekend w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan.

Od czwartku 24 maja rusza kolejna edycja jarmarków regionalnych w Porcie Rumia. Przez cztery kolejne dni dla kupujących otwarte zostaną specjalne stoiska, na których znajdą się między innymi: rękodzieło artystyczne oraz regionalna, tradycyjna żywność. Będą naturalne pieczywa, miody i wędliny, a także sery i przyprawy. Ciekawe wyroby znajdą miłośnicy rękodzieła tekstylnego (np. ubranka dziecięce, worki na chleb, serwetki).

W sobotę (26 maja) z okazji Dnia Matki na klientów czekają atrakcje, związane z promocją zdrowia nie tylko wśród mam. W ramach akcji "Bezpłatny dzień ze zdrowiem" każdy chętny będzie mógł bezpłatnie wykonać badanie EKG, badanie poziomu cholesterolu i glukozy we krwi, jak również pomiar ciśnienia tętniczego, tętna i saturacji. Będzie można także obliczyć wskaźnik BMI oraz dokonać analizy składu ciała. Każdy przebadany pacjent otrzyma podsumowanie badań i będzie mógł skonsultować wyniki z lekarzami oraz otrzymać porady z zakresu dietetyki. Część akcji będzie poświęcona profilaktyce chorób nowotworowych, gdzie specjaliści będą instruować, jak dokonać samobadania piersi, jąder i prostaty.

Niedziela (27 maja) poświęcona będzie z kolei propagowaniu czytelnictwa wśród najmłodszych. Ogólnopolskie Spotkania Czytelnicze "Zaczytani zakochani" to cykl spotkań nie tylko zachęcających do spędzania czasu wolnego z książką, lecz mające charakter integracyjny, wzmacniający więzi rodzinne. Podczas akcji dzieci będą mogły wysłuchać bajek i skorzystać ze strefy animacyjnej, w której będzie można znaleźć takie atrakcje jak: wielkie klocki, piasek kinetyczny, malowanie twarzy czy gra planszowa XXL. Nie zabraknie konkursów z nagrodami, a prace wykonane w strefie plastycznej będzie można wymienić na książki z serii przygód buldoga Toniego. Uczestnicy akcji będą mogli również oddać swoje stare, niepotrzebne książeczki, które następnie zostaną przekazane do lokalnych bibliotek, a tym samym zyskają nowe życie.

Wszystkie weekendowe atrakcje odbędą się w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi.

  • Jarmark produktów regionalnych odbędzie się w dniach 24-27 maja, a stoiska będą dostępne w godzinach otwarcia galerii.
  • Bezpłatne badania profilaktyczne z okazji Dnia Matki będą wykonywane 26 maja od godziny 10:00 do 18:00.
  • Akcja "Zaczytani Zakochani" odbędzie się 27 maja od godziny 11:00 do 17:00.

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

źródło: materiały prasowe auchanPrzeczytaj również
Tajniki życia na morzu i zabawy związane z żeglarstwem to nie wszystkie atrakcje jakie czekająca tych, którzy wezmą udział w warsztatach dla dzieci organizowanych w najbliższy weekend w Porcie...

2019-07-23 08:47:05

W każdy wtorek w godzinach 15:00-17:00 w pasażu galerii handlowej i w hipermarkecie Auchan będzie przyciemnione oświetlenie oraz zostaną wyłączone telewizory, muzyka oraz komunikaty płynące z...

2019-07-10 12:07:05

Ruszyła policyjna akcja informacyjno-edukacyjna kierowana do pieszych i kierujących pojazdami. Celem projektu "Na Drodze – Patrz i Słuchaj" jest przede wszystkim zwrócenie uwagi na konieczność...

2019-03-26 11:19:38

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!