ZAWODY SIŁACZY

ZAWODY SIŁACZY

Zdobyciem tytułu Wicemistrzów Europy w Parach zakończyła udział w zawodach...
WOJSKOWE ŚWIĘTO

WOJSKOWE ŚWIĘTO

Święto Wojska Polskiego miało swoje obchody centralne w Warszawie ale...
ŚMIERĆ MOTOCYKLISTY

ŚMIERĆ MOTOCYKLISTY

Kolejny raz alkohol i brawura zebrały śmiertelne żniwo. Tragiczny wypadek w...
KONCERT PLENEROWY

KONCERT PLENEROWY

Bogactwo muzyki ludowej jest przeogromne. To niewyczerpana skarbnica...
RAJD PIAŚNICKI

RAJD PIAŚNICKI

Po raz pierwszy w Wejherowie zorganizowany zostanie Motocyklowy Rajd...
17
Piątek
Sierpień 2018
Loading...
Poprzedni Sierpień Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Anity, Elizy, Mirona
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

KRÓLOWA KICKBOXINGU

2018-06-13 11:18:37

Na zaproszenie Rafała Karcza, trenera kickboxerów z Wejherowa i Luzina, a zarazem trenera Kadry Narodowej juniorów, do Wejherowa przyjedzie zawodowa Mistrzyni Świata w kickboxingu Dorota Godzina, która w Fight Zone GYM Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego spotka się z paniami trenującymi kickboxing oraz poprowadzi treningi.

Dorota Godzina to jedna z najbardziej utytułowanych zawodniczek, uważana za królową polskiego kickboxingu. Do jej największych sukcesów należą: trzykrotne amatorskie mistrzostwo świata, dwukrotne mistrzostwo Europy, 12 wygranych Pucharów Świata i ponad 30 tytułów mistrzyni Polski w kickboxingu. W karierze zawodowej Dorota została mistrzynią świata WAKO PRO oraz zdobyła pas championa DSF Kickboxing Challenge w kategorii do 56 kilogramów.

Dorota Godzina w sobotę 23 czerwca br. przyjedzie do Wejherowa i specjalnie dla sekcji KICKBOXING FOR LADIES Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego poprowadzi dwa treningi na sali Fight Zone GYM.

- Dorota Godzina po raz pierwszy zagości w Wejherowie. Nasze dziewczyny z żeńskiej sekcji kickboxingu grupy rekreacyjnej będą mogły potrenować z utytułowaną i znaną zawodniczką. Oprócz tego wizyta Doroty to okazja do promocji Wejherowa, gdyż chcemy jej pokazać nasze miasto. Oprócz Doroty jest szansa, że z wizytacją tego dnia odwiedzi nas także prezes Polskiego Związku Kickboxingu, pierwszy w historii Polski Mistrz Świata w kickboxingu Piotr Siegoczyński. Trwają właśnie ustalenia odnośnie pobytu prezesa w Wejherowie relacjonuje trener Rafał Karcz.

Kilka miesięcy temu na zaproszenie Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego gościła w Wejherowie inna utytułowana kickboxerka Monika Turemka, która przez dwa dni prowadziła treningi dla kobiecej sekcji kickboxingu.

Dorota Godzina i Monika Turemka prowadzą obecnie z powodzeniem duże sekcje kickboxingu dla kobiet w Warszawie i okolicach. Panie w Wejherowie także mogą trenować ten sport – wyczynowo lub rekreacyjnie. W 2016 roku powstały pierwsze grupy kickboxingu wyłącznie dla kobiet, które ćwiczą pod okiem Rafał Karcza. Dziś sekcja podzielona jest na dwie grupy i liczy blisko 30 osób. Panie, które chciałyby aktywnie spędzać czas na treningach kicboxerskich odsyłamy na stronę: www.facebook.com/kickboxingdlakobietwejherowo

qratorPrzeczytaj również
Po raz pierwszy w Wejherowie zorganizowany zostanie Motocyklowy Rajd Piaśnicki. Impreza, organizowana przez Stowarzyszenie Rodzina Piaśnicka, odbędzie się w niedzielę 9 września br.

2018-08-16 09:57:40

W najbliższy poniedziałek nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców w Wejherowie. Planowane wyłączenie obejmie mieszkańców Wejherowa zamieszkałych na ul. 12 Marca i Judyckiego.

2018-08-12 12:45:14

Święto Wojska Polskiego miało swoje obchody centralne w Warszawie ale również powiatowe w Wejherowie, które odbyły się 14 sierpnia w naszym garnizonie wojskowym. Uroczystość nie tylko...

2018-08-16 12:48:32

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!