WAKACYJNE ROZKŁADY JAZDY

WAKACYJNE ROZKŁADY JAZDY

Sobota to pierwszy dzień wakacji. Tego dnia zacznie obowiązywać letni...
OPOWIEŚCI JACKA CYGANA

OPOWIEŚCI JACKA CYGANA

Gdyby nie on, polska muzyka nie byłaby taka sama. Jego piosenki od lat...
ZŁODZIEJASZEK W RĘKACH POLICJI

ZŁODZIEJASZEK W RĘKACH POLICJI

Dużym tupetem lub dużą bezmyślnością wykazał się 24-latek który kradzionym...
KRADLI KWIATY Z PARKU

KRADLI KWIATY Z PARKU

Aleja różana w wejherowskim parku cieszy oczy mieszkańców i turystów....
POGODA SIĘ POPSUJE

POGODA SIĘ POPSUJE

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej przestrzega przed pogorszeniem...
23
Sobota
Czerwiec 2018
Loading...
Poprzedni Czerwiec Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
imieniny:
Albina, Wandy, Zenona
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

KRÓLOWA KICKBOXINGU

2018-06-13 11:18:37

Na zaproszenie Rafała Karcza, trenera kickboxerów z Wejherowa i Luzina, a zarazem trenera Kadry Narodowej juniorów, do Wejherowa przyjedzie zawodowa Mistrzyni Świata w kickboxingu Dorota Godzina, która w Fight Zone GYM Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego spotka się z paniami trenującymi kickboxing oraz poprowadzi treningi.

Dorota Godzina to jedna z najbardziej utytułowanych zawodniczek, uważana za królową polskiego kickboxingu. Do jej największych sukcesów należą: trzykrotne amatorskie mistrzostwo świata, dwukrotne mistrzostwo Europy, 12 wygranych Pucharów Świata i ponad 30 tytułów mistrzyni Polski w kickboxingu. W karierze zawodowej Dorota została mistrzynią świata WAKO PRO oraz zdobyła pas championa DSF Kickboxing Challenge w kategorii do 56 kilogramów.

Dorota Godzina w sobotę 23 czerwca br. przyjedzie do Wejherowa i specjalnie dla sekcji KICKBOXING FOR LADIES Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego poprowadzi dwa treningi na sali Fight Zone GYM.

- Dorota Godzina po raz pierwszy zagości w Wejherowie. Nasze dziewczyny z żeńskiej sekcji kickboxingu grupy rekreacyjnej będą mogły potrenować z utytułowaną i znaną zawodniczką. Oprócz tego wizyta Doroty to okazja do promocji Wejherowa, gdyż chcemy jej pokazać nasze miasto. Oprócz Doroty jest szansa, że z wizytacją tego dnia odwiedzi nas także prezes Polskiego Związku Kickboxingu, pierwszy w historii Polski Mistrz Świata w kickboxingu Piotr Siegoczyński. Trwają właśnie ustalenia odnośnie pobytu prezesa w Wejherowie relacjonuje trener Rafał Karcz.

Kilka miesięcy temu na zaproszenie Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego gościła w Wejherowie inna utytułowana kickboxerka Monika Turemka, która przez dwa dni prowadziła treningi dla kobiecej sekcji kickboxingu.

Dorota Godzina i Monika Turemka prowadzą obecnie z powodzeniem duże sekcje kickboxingu dla kobiet w Warszawie i okolicach. Panie w Wejherowie także mogą trenować ten sport – wyczynowo lub rekreacyjnie. W 2016 roku powstały pierwsze grupy kickboxingu wyłącznie dla kobiet, które ćwiczą pod okiem Rafał Karcza. Dziś sekcja podzielona jest na dwie grupy i liczy blisko 30 osób. Panie, które chciałyby aktywnie spędzać czas na treningach kicboxerskich odsyłamy na stronę: www.facebook.com/kickboxingdlakobietwejherowo

qratorPrzeczytaj również
Aż 2 kg amfetaminy znaleziono przy zatrzymanym przez policjantów 34-latku. Trudno mu będzie przekonać śledczych, że narkotyki miał wyłącznie na własny użytek. Teraz usłyszy zarzuty za które grozi...

2018-06-19 19:18:03

W piątkowe południe na placu Wejhera, z okazji święta batalionu dowodzenia Marynarki Wojennej oraz 18 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Wejherowie, odbył się uroczysty apel.

2018-06-18 12:06:07

Na wejherowskim rynku odbyło się spotkanie parlamentarzystów i samorządowców Prawa i Sprawiedliwości z mieszkańcami, podczas którego rozmawiano o zbliżających się wyborach samorządowych. W...

2018-06-19 11:02:48

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!