TO BYŁO PODPALENIE

TO BYŁO PODPALENIE

W sobotę wieczorem służby ratowniczo-gaśnicze zostały wezwane do pożaru...
MARSZ PROTESTU

MARSZ PROTESTU

Był w sobotę, w niedzielę, będzie i w poniedziałek. Mieszkańcy Wejherowa,...
TYLKO PANIE ZAGRAŁY

TYLKO PANIE ZAGRAŁY

Podczas gdy szczypiorniści Tytanów mieli nieplanowaną przerwę w...
GRYF POLEGŁ W ŚWINOUJŚCIU

GRYF POLEGŁ W ŚWINOUJŚCIU

Miłe złego początki. Gryf pierwszy strzelił bramkę ale później stracił aż...
STYPENDIA STAROSTY

STYPENDIA STAROSTY

Po raz dwudziesty pierwszy przyznane zostały Stypendia Starosty, dla...
27
Wtorek
Październik 2020
Loading...
Poprzedni Październik Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Iwony, Noemi, Szymona
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

TRIUMFOWAŁY W SZTAFECIE

2018-10-21 14:34:18

Z dwoma złotymi medalami wracają do domu ekipy ze szkół z terenu powiatu wejherowskiego z Mistrzostw Województwa Pomorskiego Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych w Sztafetowych Biegach Przełajowych jakie odbyły się w Garczynie.

Zawody rozegrano we czwartek 18 października. Wzięły w nich udział najlepsze ekipy dziewcząt i chłopców z terenu całego województwa pomorskiego, które rywalizowały ze swoimi rówieśnikami w ramach Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Licealiady.

Największe sukcesy odniosły dziewczęta. W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej uczennice Szkoły Podstawowej nr 4 w Redzie, biegnące w składzie: Daria Teska, Natalia Molenda, Pola Król, Maja Szymichowska, Julia Górniak, Emilia Formella, Amelia Hermann, Wiktoria Ostrowicka, Karolina Dończyk, Agata Różankiewicz, opiekunowie - Ilona Myszk oraz Krzysztof Jędrzejewski, wywalczyły pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Kolejne "złoto" padło łupem Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 w Wejherowie. Dziewczęta z wejherowskiej "Samochodówki" biegnące w składzie: Kamila Domarus, Aleksandra Dominik, Martyna Piekut, Marta Kandziora, Izabella Gaffke, Dominika Dopke, Natalia Mathea, Agata Maliszewska, Julia Myszk, Angelika Stencel, opiekun drużyny - Maria Maj – Roksz.

Dla obu zwycięskich ekip oznacza to udział Mistrzostwach Polski Szkolnego Związku Sportowego, podczas których będą reprezentować województwo pomorskie w tych ogólnopolskich zmaganiach.

Pozostali nasi reprezentanci zakończyli rywalizację poza podium. Drużyna dziewcząt i drużyna chłopców Szkoły Podstawowej w Baninie, startujące w Igrzyskach Dzieci, ukończyły zawody na piątych miejscach. W Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Wejherowie zajęli w swoim biegu szóste miejsce, a chłopcy z Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Wejherowie swój udział w Wojewódzkiej Licealiadzie zakończyli na miejscu piątym.

opr. qrator

foto: PZPOWPrzeczytaj również
W sobotę na obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Redzie odbyło się podsumowanie rozgrywek Redzkiej Ligi Tenisowej oraz wręczenie nagród dla zwycięzców poszczególnych lig.

2020-10-13 10:06:47

W minioną środę na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Redzie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Zawody te były...

2020-10-10 19:59:36

Wraz z nastaniem jesieni powoli kończy się sezon tenisowy na kortach otwartych. Niedługo amatorzy tenisa przeniosą się do hal i namiotów. W ostatnie wrześniowe weekendy na wejherowskich kortach...

2020-10-01 10:02:09

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!