GRYF GRA, TYTANI ODPOCZYWAJĄ

GRYF GRA, TYTANI ODPOCZYWAJĄ

Szczypiorniści mają wolne, ale za to piłkarze wybiegną na boisko. W...
RZEMIEŚLNICY WYRÓŻNIENI

RZEMIEŚLNICY WYRÓŻNIENI

Marszałek województwa pomorskiego i wojewoda pomorski wręczyli listy...
WYCHODZĄ DO LUDZI

WYCHODZĄ DO LUDZI

Jak zwykle na wiosnę, przesiadają się na rowery, quada oraz częściej będą...
WIELKANOCNE ZMIANY MZK

WIELKANOCNE ZMIANY MZK

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi, Miejski Zakład...
FESTIWAL PIEŚNI O MORZU

FESTIWAL PIEŚNI O MORZU

Przed nami XXIV edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni o Morzu, który...
19
Piątek
Kwiecień 2019
Loading...
Poprzedni Kwiecień Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Alfa, Leonii, Tytusa
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

TYTANI MIAŻDŻĄ PRZECIWNIKA

2019-02-03 19:41:47

Tytani nie zawiedli licznie przybyłej publiczności. W pięknym styli wysoko pokonali na własnym parkiecie MKS MOSiR Kętrzyn. Triumf naszych szczypiornistów ani przez moment nie był zagrożony. Wciąż pozostają na fotelu wicelidera.

Pierwszy występ w tym roku przed własną publicznością i od razu okazałe zwycięstwo. Tytani wciąż zachowują mistrzowską formę. Bez żadnych problemów wysoko pokonali MKS MOSiR Kętrzyn 44:19. Goście, trapieni kontuzjami, nie byli w stanie przeciwstawić się żółto-czerwonym.

Pierwsza połowa to pokaz gry Tytanów. Nasz ekipa grała szybko, z fantazją i skutecznie. Szczelna obrona nie pozwalała gościom zanadto się rozpędzić, więc szybko rosła przewaga bramkowa wejherowian. W 20 minucie spotkania wynik brzmiał 15:6 dla Tytanów i widomo było, że Kętrzynianie nie będą w stanie nawiązać równorzędnej walki. W takiej sytuacji żółto-czerwoni odprężyli się i nie forsowali tempa, a na boisku zaczęli pojawiać się młodzi gracze. Ostatecznie pierwsza połowa kończy się ośmiobramkowym prowadzeniem Tytanów 18:10.

Druga połowa to koncertowa gra wejherowian. Tytani wyszli wysokim pressingiem czym wymuszali dużo strat, które zamieniali na skuteczne kontry. Szybko powiększali przewagę. Wprawdzie kętrzynianie próbowali rzucać z ataku pozycyjnego, lecz nie byli w stanie dotrzymać kroku rozpędzonym Tytanom. Nasi szczypiorniści grali solidnie w obronie, czym wybili MKS-owi z głów jakiekolwiek nadzieję na nawiązanie równorzędnej walki. Goście, co prawda grali ambitnie ale tego dnia nie byli w stanie zagrozić wejherowianom.

Tytani Wejherowo pokonują na własnym parkiecie MKS MOSiR Kętrzyn 44:19 (18:10), wciąż pozostając wiceliderem II ligi piłki ręcznej. Goście przyjechali w okrojonym składzie i było to widać na boisku. Tym niemniej wejherowianie zagrali kolejne solidne spotkanie, którym udowadniają, że należą do ścisłej czołówki II ligi.

qrator

foto: KS Tytani WejherowoPrzeczytaj również
Nadspodziewanie ciężką przeprawę mieli nasi szczypiorniści w Iławie z tamtejszym Jeziorakiem. Po zaciętym meczu, Tytani dopiero w rzutach karnych pokonali swoich przeciwników, dopisując kolejne...

2019-04-14 20:00:25

Pewni zajęcia drugiego miejsca w kończących się rozgrywkach II ligi piłki ręcznej, Tytani Wejherowo w najbliższą sobotę jadą do Iławy na mecz z tamtejszym Jeziorakiem. Będzie to już przedostatnia...

2019-04-11 22:06:50

Można świętować. Nasi szczypiorniści zrobili dokładnie to, co zamierzali. W 24. kolejce spotkań II ligi piłki ręcznej Tytani Wejherowo rozgromili we własnej hali MLKS Borowiak Czersk i już mogą...

2019-04-07 13:47:34

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!