"SOBIESKI" ZWYCIĘŻA

"SOBIESKI" ZWYCIĘŻA

W hali sportowej Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego w Rumi, odbyła...
MISTRZYNIE "KOSZA"

MISTRZYNIE "KOSZA"

Dziewczęta z Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Rumi zwyciężyły w Powiatowej...
STYPENDIA ARTYSTYCZNE

STYPENDIA ARTYSTYCZNE

Muzycy, malarze, filmowcy i pisarze. Aż stu artystów otrzymało finansowe...
WIOSENNE PORZĄDKI

WIOSENNE PORZĄDKI

Wiosnę już czuć powietrzu ,a co za tym idzie, czas na pozimowe porządki....
"ÓSEMKA" WYGRYWA

"ÓSEMKA" WYGRYWA

W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 8 w Wejherowie, odbyły się Powiatowe...
21
Czwartek
Marzec 2019
Loading...
Poprzedni Marzec Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
25262728
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Benedykta, Lubomiry, Lubomira
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

WEJHEROWSKA PRAPREMIERA

2019-03-04 10:31:47

W sobotę odbyły się specjalne dwa przedpremierowe pokazy filmu, którego akcja częściowo toczy się w Wejherowie. Główny bohater jest bowiem jednym z wejherowskich filharmoników. Część scen była kręcona w naszym mieście i to z udziałem lokalnych statystów.

Prapremiera komedii romantycznej "Całe szczęście" miała miejsce w Filharmonii Kaszubskiej w sobotę 2 marca. Odbyły się dwa seanse, o godzinie 18:00 i 20:45. Prapremierę uświetniła obecność reżysera filmu Tomasz Koneckiego, producentów Anny Waśniewskiej-GilTomasz Jachnickiego oraz aktorów Joachim LamżyJacek Borusińskiego, którzy przed pokazem podzielili się swoimi wspomnieniami i refleksjami z planu zdjęciowego, wspominając czas pobytu w Wejherowie, Pucku i Kuźnicy.

Pokaz przedpremierowy wzbudził bardzo duże zainteresowanie. Zaróweno wśród przedstawicieli władz miasta jak i mieszkańców – szczególnie tych, którzy latem zeszłego roku byli zaangażowani w proces powstawania filmu. Wszyscy z niecierpliwością chcieli zobaczyć jak Wejherowo zaprezentowało się w filmie. Każdy choć trochę znający miasto bez trudu rozpoznał znajome plenery – ulice, rynek oraz wnętrza Filharmonii Kaszubskiej, a nawet znajome postacie wśród statystów, wśród których kolejny raz pojawił się prezydent Krzysztof Hildebrandt. Jego obecności na kinowym ekranie, choć krótkiej, nie dało się nie zauważyć.

Film spotkał się z życzliwym i ciepłym przyjęciem publiczności. Podczas seansu wielokrotnie rozlegał się gromki śmiech, co jest dobrym znakiem dla jego twórców.

Do oficjalnej dystrybucji w kraju "Całe szczęście" wchodzi 8 marca. Film jest także wyświetlany w Wejherowie. Wkrótce opublikujemy pierwsze jego recenzje.

Komedia romantyczna "Całe szczęście" wyprodukowana przez TVN SA to pełna uroku i wakacyjnej energii historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie „sportowego trybu życia”. Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta…

Tomasz Magulski

tomasz.magulski@tubawejherowa.pl

foto: UM WejherowoPrzeczytaj również
Jubileusz piętnastolecia działalności uczczono wydaniem płyty. Grupa wokalna "Kaszubki" z Chwaszczyna wystąpiła w Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej ze specjalnym koncertem.

2019-03-19 22:14:16

Książki o zdobywaniu Dzikiego Zachodu cieszą się niesłabnącą popularnością. Pewne mniej znane fakty o tych wydarzeniach znaleźć można w książce Adama Piekarskiego pt. "Wyprawa Lewisa i Clarka na...

2019-03-17 10:25:44

Za kilka dni w Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie, wystąpi z koncertem zespół Koła Gospodyń Wiejskich z Chwaszczyna "Kaszubki", promując swoją najnowszą płytę z...

2019-03-07 22:41:56

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!