31
Benedykta, Lubomiry, Lubomira

OKAZAŁE ZWYCIĘSTWO

2019-03-11 10:59:13

Nie zapomnieli jak się gra w piłkę. Po dwóch porażkach z rzędu, Tytani Wejherowo odnieśli okazałe zwycięstwo na wyjeździe. W Olsztynie pokonali tamtejszego Szczypiorniaka różnicą aż dwunasty bramek.

Po dwóch przegranych meczach ligowych w szeregi Tytanów wkradła się niepewność. Wyjazdowy mecz w Olsztynie ze Szczypiorniakiem, który nie jest czołową ekipą II ligi piłki ręcznej, był okazją do zwycięstwa i nabrania pewności siebie. Ważne było aby znowu zacząć zwyciężać.

Plan udało się zrealizować w pełni. Tytani efektownie wrócili do swojego stylu gry. Solidna gra w obronie, pressing i skuteczne kontry. Żółto-czerwoni zaczęli solidnie i od początku starali się narzucić swój styl gry. Gospodarze starali się przeciwstawia, lecz dosyć szybko uwydatniła się przewaga i wyższa jakość gry Tytanów. Nasza drużyna powoli ale sukcesywnie zwiększała przewagę bramkową, co pozwoliło jej spokojnie kontrolować przebieg gry i wykorzystywać błędy rywali.

W pierwszej połowie Szczypiorniak Olsztyn starał się dotrzymywać kroku wejherowianom. Na przerwę obie drużyny schodziły do szatni przy wyniku 22:17 dla Tytanów.

Druga połowa miała podobny obraz co pierwsza, z tym że w miarę upływu czasu przewaga naszej drużyny wrastała. Gospodarze nie byli w stanie nawiązać równorzędnej walki, a przewaga bramkowa żółto-czerwonych wciąż rosła. Tytani grali swobodnie, efektownie i skutecznie. Ich zwycięstwo ani przez moment nie było zagrożone.

W meczu o mistrzostwo Ii ligi piłki ręcznej Szczypiorniak Olsztyn przegrał na własnym boisku z KS Tytani Wejherowo 29:41 (17:22). Żółto-czerwoni wracają z wyjazdu z okazałym zwycięstwem. Oby był to początek kolejnej zwycięskiej passy naszej ekipy.

Wejherowski walec rozjechał przeciwnika. Nasi szczypiorniści rozkręcali się powoli, musieli odrabiać starty ale kiedy już rozpędzeni wjechali na właściwe tory, byli nie do powstrzymania. Tytani...

2019-03-18 10:18:57

Trzeba zagrać o pełną pulę. Tytani goszczą dziś u siebie bezpośredniego sąsiada z tabeli – MKS Brodnica. Przeciwnik będzie bardzo wymagający, trzeba więc zagrać perfekcyjny mecz, żeby wygrać....

2019-03-16 13:47:13

Sukces młodych szczypiornistów z Bolszewa. Po zaciętej rywalizacji zwyciężyli w Półfinale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców. Teraz przed nimi finał wojewódzki.