31
Benedykta, Lubomiry, Lubomira

SREBRO DLA "JEDENASTKI"

2019-03-11 21:25:03

Drugie miejsce w Półfinale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Mini Piłce Ręcznej Chłopców zajęła ekipa Szkoły Podstawowej nr 11 z Wejherowa. Zwyciężyła drużyna z Żukowa i to ona pojedzie na turniej finałowy.

Zawody rozegrano w piątek 8 marca br. w hali sportowej SP nr 6 w Wejherowie. Wzięły w nich udział cztery drużyny, mistrzowie powiatów: lęborskiego, puckiego, kartuskiego i wejherowskiego. Turniej rozegrano systemem "każdy z każdym". Zwycięzcą turnieju została ekipa ze Szkoły Podstawowej nr 1 z Żukowa.

Końcowa klasyfikacja zawodów:

• 1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Żukowie
  • 2. Szkoła Podstawowa nr 11 w Wejherowie
  • 3. Szkoła Podstawowa nr 5 w Lęborku
  • 4. Szkoła Podstawowa w Krokowej

Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami oraz dyplomami. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie, Szkoła Podstawowa nr 11 w Wejherowie oraz Szkoła Podstawowa nr 6 w Wejherowie.

opr. qrator

Trzeba zagrać o pełną pulę. Tytani goszczą dziś u siebie bezpośredniego sąsiada z tabeli – MKS Brodnica. Przeciwnik będzie bardzo wymagający, trzeba więc zagrać perfekcyjny mecz, żeby wygrać....

2019-03-16 13:47:13

Wejherowski walec rozjechał przeciwnika. Nasi szczypiorniści rozkręcali się powoli, musieli odrabiać starty ale kiedy już rozpędzeni wjechali na właściwe tory, byli nie do powstrzymania. Tytani...

2019-03-18 10:18:57

Sukces młodych szczypiornistów z Bolszewa. Po zaciętej rywalizacji zwyciężyli w Półfinale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców. Teraz przed nimi finał wojewódzki.