NOWE OGRANICZENIA

NOWE OGRANICZENIA

Rząd wprowadza nowe obostrzenia w walce z pandemią korona wirusa. Milcząco...
APEL SAMORZĄDOWCÓW

APEL SAMORZĄDOWCÓW

Z inicjatywą o jak najszybsze naprawienie sytuacji młodych matek a także...
ODSZEDŁ MIREK ODYNIECKI

ODSZEDŁ MIREK ODYNIECKI

Smutna wiadomość dotarła do nas w czwartek. Zmarł Mirosław Odyniecki,...
KONKURS PLASTYCZNO-LITERACKI

KONKURS PLASTYCZNO-LITERACKI

W Powiatowym Zespole Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie odbyło...
UJĘLI WŁAMYWACZA

UJĘLI WŁAMYWACZA

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie zatrzymali 44-letniego...
23
Piątek
Październik 2020
Loading...
Poprzedni Październik Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Edwarda, Marleny, Seweryna
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

TURNIEJ "DWIE RAKIETY"

2019-03-29 10:19:37

Reprezentacja naszego powiatu zajęła pierwsze miejsce w Wojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Ponadpodstawowych pod nazwą "Dwie rakiety". Tym samym powtórzyli triumf z zeszłego roku, zdecydowanie wygrywając klasyfikację drużynową.

W XVIII edycji Wojewódzkiego Turnieju Tenisa Stołowego udział wzięło sześć reprezentacji powiatowych. Turniej odbył się 22 marca br. hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Gorczynie Na starcie stanęły czteroosobowe ekipy z powiatów: kartuskiego, kościerskiego, wejherowskiego, tczewskiego, gdańskiego i nowodworskiego.

Rywalizowano indywidualnie w dwóch kategoriach wiekowych – klasy I-II i klasy III-IV z podziałem na chłopców i dziewczęta. Na wynik drużyny składają się indywidualne punkty uzyskane przez każdego zawodnika za miejsce jakie zajął w swoich rozgrywkach.

Reprezentanci powiatu wejherowskiego zdecydowanie zwyciężyli w klasyfikacji drużynowej, trzykrotnie triumfując indywidualnie w swoich kategoriach i raz zajmując trzecie miejsce. Indywidualnie najlepszymi zawodnikami okazały się: Magdalena Płotka (klasy I-II), Katarzyna Płotka (klasy (III-IV) i Przemysław Dosz (klasy I-II). Trzecie miejscy wśród chłopców wywalczył Maciej Wąs (klasy I-II). Opiekunem całej czwórki jest Przemysław Gutowski.

Tak znakomite osiągnięcia, przełożyły się na zdobycie pierwszego miejsca w klasyfikacji drużynowej przez drużynę powiatu wejherowskiego.

Wszyscy nasi reprezentanci otrzymali puchary, dyplomy i medale za udział w rywalizacji indywidualnej oraz Puchar Starosty Powiatu Kartuskiego za triumf w klasyfikacji drużynowej.

Organizatorami zawodów byli: Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie przy współudziale Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, Rady Krajowej Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w Warszawie, Pomorskiego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w Gdańsku oraz Starostwa Powiatowego w Kartuzach.Przeczytaj również
Najlepsze w województwie. Ekipa dziewcząt Powiatowego Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie zwyciężyła w finale Wojewódzkiej Licealiady w Drużynowym Tenisie Stołowym. Zawody rozegrano w Wejherowie.

2019-12-03 09:17:49

Drużyna Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie zwyciężyła w Powiatowej Licealiadzie w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców. Jako mistrzowie powiatu będą reprezentować Powiat Wejherowski w...

2019-11-12 14:29:20

W hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. Zawody były jednocześnie...

2019-11-12 14:06:18

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!